Proginis medalis „Popiežius Pranciškus Lietuvoje“
Šį rudenį, rugsėjo 22-23 d. popiežius Pranciškus atvyksta į Lietuvą ir lankysis dviejuose šalies miestuose, Vilniuje ir Kaune. Šiam istoriniam vizitui atminti „Monetų namai“ nukaldins proginį medalį. Popiežiaus atvykimo į Lietuvą proga bus nukaldintas 40 mm skersmens atminimo medalis iš vario-nikelio lydinio.

Trakų salos pilis
Lietuvai švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį sukurtas ir iš gryno sidabro nukaldintas medalis istorinei vietai atminti – „Trakų pilis“. Riboto tiražo medalis yra vienas iš unikalių, naujų 2018 m. gaminių.

UAB „Monetų namai“ pateko į sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių 2017 metais sąrašą. Šį titulą pelnė bene 4000 įmonių Lietuvoje, UAB „Monetų namai“ užėmė 2967 vietą. Šis įvertinimas – tai įrodymas, kad susidomėjimas numizmatiniais gaminiais Lietuvoje sparčiai auga.

Sąžiningai išgaunamas auksas
Prancūzijos valstybinė monetų kalykla „Monnaie de Paris“ šiemet Pirmojo pasaulinio karo pabaigos, kitaip Paliaubų dienos, 100-osioms metinėms atminti išleido pirmąją sertifikuotą monetą Prancūzijoje iš sąžiningai išgauto aukso. Keliolika šios palyginti retos monetos vienetų buvo įsigyta ir Lietuvoje.

Išleistas pirmasis kolekcijos „Iškiliausi Lietuvos žmonės“ paauksuotas medalis, skirtas Lietuvos patrioto, partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago gimimo šimtosioms metinėms atminti. 2018-ieji, siekiant pagerbti šią Lietuvai ir jos žmonėms svarbią istorinę asmenybę, yra Lietuvos Respublikos Seimo paskelbti Adolfo Ramanausko-Vanago metais.

100 atkūrimo metų proga – ypatingi numizmatiniai egzemplioriai
Esame ypatingo istorinio įvykio liudininkai – švenčiame atkurtos Lietuvos valstybės 100 metų sukaktį! Lietuvos atkūrimo 100-ui metų paminėti, jau 2017 metais pradėjome kurti ypatingus numizmatinius gaminius, įamžinančius šią iškilią progą.