Kolekcininkai Google_review_logo mus vertina 4.5 / 5 four_star_ranking

Prisijungti

Registruotas vartotojas:

8 5 274 20 27
Jūsų prekių krepšelis tuščias.

Kovo 16 dieną nevyriausybinė organizacija BLUE/YELLOW, remianti ginkluotą Ukrainos pasipriešinimą, Vilniuje surengė padėkos renginį Ukrainos karių rėmėjams.

Įkūrėjas Jonas Ohmanas papasakojo apie padėtį Ukrainoje bei įteikė simbolinę padėkos dovaną – dėžutę su išlaisvintos Ukrainos žeme, kurią iškasė ir į Lietuvą atsiuntė fronte besikaunantys kariai. Tai padėka Jums – numizmatų bendruomenei, suburtai Monetų namų. Tik Jūsų dėka galėjome prisidėti prie paramos Ukrainai. Jūsų dėka mes galime remti Ukrainos kovą ir tikime, kad ir toliau būsime kartu iki pergalės.

Per ilgą karo laiką daugybė įvykių, reiškinių, objektų bei ukrainietiškų tradicijų tapo svarbiausiais pasipriešinimo ženklais. Vienas tokių simbolių, perteikiančių kovos su blogiu bei nepalaužiamos narsos svarbą ukrainiečiams, jau ne vieną šimtmetį yra visos šalies ir sostinės Kyjivo globėjas Šv. Arkangelas Mykolas – kovotojas ir Šėtono priešininkas.

Šv. Mykolą vaizduojantį medalį, įamžinantį begalinę Ukrainos stiprybę bei jai skiriamą padėką už nepailstamą kovą ginant ne tik savo, bet ir kitų laisvę, įteikėme Jonui Ohmanui. Nors šis medalis tėra smulkus bendrystės ir rūpesčio gestas, verta tikėti, jog kiekvienas palaikymo simbolis yra tvirtas žingsnis Ukrainos pergalės link.