Prisijungti

Registruotas vartotojas:

8 5 274 20 27
Jūsų prekių krepšelis tuščias.

Pareiškimas dėl karo Ukrainoje

„Samlerhuset Group BV“ vadovas Gregas Prosseris

2022-03-03

 

UAB „Monetų namai“ ir „Samlerhuset Group BV“ smerkia Rusijos karinę agresiją prieš Ukrainą, kuri turi tragiškų pasekmių gyventojams ir kelia grėsmę Europai.

Esame labai nuliūdę ir sukrėsti dėl pražūtingų agresijos ir smurto scenų praėjusią savaitę, dėl kurių šimtai tūkstančių Ukrainos žmonių buvo priversti bėgti iš savo namų ir prasidėjo tai, kas gali būti didžiausia humanitarinė krizė mūsų žemyne per paskutinius dešimtmečius.

Išreiškiame savo solidarumą su Ukrainos žmonėmis ir visiškai palaikome jų drąsų pasipriešinimą prieš jų suvereniteto, nepriklausomybės ir laisvo apsisprendimo teisės puolimą.

Nedelsiant visos „Samlerhuset Group“ įmonės pašalins iš asortimento visus Rusijos ar Rusijos partnerių produktus. Be to, nebeplatinsime produktų, susijusių su Rusijos Federacijos centriniu banku (taip pat žinomu kaip Rusijos bankas).

Be to, visiškai remiame Europos ir rinkų, kuriose veikiame, vietos valdžios institucijų taikomų sankcijų mastą ir stiprumą, ir įgyvendinsime jas visoje mūsų grupėje. Tolesnius verslo sprendimus priimsime atsižvelgdami į besikeičiančią situaciją.

Tuo tarpu, atsižvelgiant į kylančios krizės mastą, dirbame su savo labdaros partneriais visose rinkose, kad suteiktume skubią pagalbą ir humanitarinę paramą.