Prisijungti

Registruotas vartotojas:

8 5 274 20 27
Jūsų prekių krepšelis tuščias.

Š. m. rugpjūčio 16 dieną legendinės monetos „Dvigubas Erelis“ turą po Europą Jungtinių Amerikos Valstijų verslo apdovanojimai „Stevie Awards“ įvertino bronza. Apdovanojimas suteiktas už metų ryšių su visuomene kampaniją – reputacijos ir prekės ženklo kategoriją. Monetos „Dvigubas Erelis“ turą organizavo UAB „Monetų namai“ kartu su motinine kompanija „Samlerhuset Group“ ir  Amerikos istorijos nacionaliniu muziejumi.
 
turo apdovanojimasMėnesį trukusio turo metu legendinė moneta „Dvigubas Erelis“ buvo eksponuojama septyniose Europos šalyse. Tai buvo pirmas kartas kai Amerikos istorijos nacionalinis muziejus išsiuntė į turą Europoje eksponatą iš savo numizmatikos kolekcijos.
 
Apdovanojimuose dalyvavo daugiau kaip 3200 pretendentų iš 50-ies valstybių. Kompanijos varžėsi įvairiose kategorijose: metų novatoriškiausia kompanija, metų vadybos komanda, metų geriausias naujas produktas, metų paslauga, metų socialinės atsakomybės programa, metų vadovas ir kt.
 
Šių metų „Stevie Awards“ nugalėtojus rinko komisija sudaryta iš 300 įmonių vadovų visame pasaulyje. 
 
 Pasak „Stevie Awards“ įkūrėjo ir prezidento Michael'io Gallagher'io (Michael Gallagher), apdovanojimuose dalyvaujančiųjų skaičius gerokai išaugo. „Nepaisant daugelyje pasaulio šalių sulėtėjusios ekonomikos, kompanijos auga ir kuria inovacijas. Aukso, sidabro ir bronzos nugalėtojai bus apdovanoti per iškilmingą apdovanojimų įteikimo ceremoniją Seule,“ - kalbėjo Michaelis Gallagher'is.
 
Tarptautiniai verslo apdovanojimai „Stevie Awards“ yra pirmaujantis pasaulyje verslo apdovanojimų projektas. Visi asmenys ir organizacijos bei kompanijos iš viso pasaulio gali teikti paraiškas dalyvauti šiuose apdovanojimuose. „Stevie Awards“ tarptautiniai verslo apdovanojimai rengiami jau devintus metus iš eilės. Iškilminga apdovanojimų ceremonija įvyks š.m. spalio 15 dieną Pietų Korėjoje, Seule.