Kolekcija „Didingoji Lietuva“, pirmasis medalis - „Karalius Mindaugas"

Įvertinkite pirmieji!

0

Pirmasis kolekcijos medalis skirtas Lietuvos valstybės kūrėjui – karaliui Mindaugui!


Su pasididžiavimu pristatome nepaprastą kolekciją „Didingoji Lietuva“. 

Didingoji LietuvaTik bendrovės „Monetų namai“ kolekcininkai turi puikią progą pasinaudoti šiuo pasiūlymu ir užsisakyti paauksuotų medalių kolekciją „Didingoji Lietuva“. Pirmasis kolekcijos medalis „Karalius Mindaugas“ stebina aukštu meniniu meistriškumu. Visi kolekcijos medaliai padengti grynu auksu (999/1000).

Medaliai sukurti Lietuvos menininkės Linos Kalinauskaitės. Jos sukurti medaliai alsuoja istorijos pajautimu bei nepaprastu išraiškingumu.

Medalis buvo nukaldintas Vokietijoje, vienoje seniausių ir gilias tradicijas turinčioje monetų kalykloje. Kolekciją „Didingoji Lietuva“ sudarys medaliai, įamžinantys Lietuvos valstybingumui nusipelniusius didžiuosius kunigaikščius Gediminą, Vytautą; garsiausias lietuviško ginklo pergales istoriniuose mūšiuose Oršoje, Durbėje; bei neatsiejamus istorinės atminties simbolius, turėjusius lemtingos reikšmės mūsų valstybei. Visa tai, kuo didžiuojasi Lietuvos žmonės, visa tai – kas mums primena kas mes esame ir iš kur kilę – visa tai įamžina „Didingosios Lietuvos“ medaliai.


Kodėl verta rinkti šią kolekciją?

 • Medaliai padengti grynu 999/1000 prabos auksu
 • Originalus dizainas, gilus reljefas ir aukščiausia medalių kaldinimo kokybė
 • Pirmojo medalio kaina – tik 25 € vietoj įprastinių 35 €*

Pirkimo sąlygos 

Taip, aš užsisakau paauksuotų medalių kolekciją „Didingoji Lietuva“ ir sutinku kiekvieną mėnesį gauti po vieną kolekcijos medalį.

Pirmąjį kolekcijos medalį „Karalius Mindaugas“ gausiu už specialią kainą - 25 €. Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį.

Kiekvieną kitą kolekcijos medalį gausiu už įprastą kainą - 35 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Medaliai bus pristatomi į pašto dėžutę su sąskaita apmokėjimui. Surinkęs/-usi 3 kolekcijos medalius gausiu prabangią medinę dėžutę medaliams laikyti bei albumą sertifikatams. Dėžutę ir albumą gausiu nemokamai, papildomai kainuos tik pristatymas į pašto skyrių – 4,99 €.

Atsisakyti kolekcijos galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu. Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Siunta bus pristatyta per 2 savaites.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų. Didžiuojamės galėdami pristatyti Lietuvos valstybės kūrėjui – karaliui Mindaugui – skirtą atminimo medalį.

Mindaugas – pirmasis Lietuvos valdovas. Atrodo, jau vien to pakaktų Mindaugą laikyti viena svarbiausių Lietuvos istorijos figūrų. Tačiau Mindaugo nuopelnai mūsų šaliai yra neaprėpiami: juk jis sukūrė valstybę, suteikusią galimybę išlikti lietuvių tautai ir vėliau perimti Vakarų civilizaciją.

Kiekvienas kolekcijos medalis pristatomas:

 • specialioje apsauginėje kapsulėje
 • su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu

Surinkę tris kolekcijos medalius dovanų gausite (kainuos tik pristatymas – 4,99 €):

 • albumą sertifikatams
 • dailią medinę dėžutę medaliams susidėti

Specifikacijos: 

Pirmasis medalis: „Karalius Mindaugas“

Leidimo metai: 2014                

Metalas: varis               

Padengimas: grynas auksas (999,9/1000)               

Medalio autorė: Lina Kalinauskaitė         

Skersmuo: 38,6 mm              

Masė: 24,0 g     

Kokybė: Proof - like

Kolekcijos tiražas: 7000 vnt.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta medalio kaina – 35 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos medalį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

 • Tipas: Pavienis gaminys
 • Likutis sandėlyje: Aukštas
Įprasta kaina € 35
Kaina, užsakant kolekciją € 25

Su pasididžiavimu pristatome nepaprastą kolekciją „Didingoji Lietuva“. 

Tik bendrovės „Monetų namai“ kolekcininkai turi puikią progą pasinaudoti šiuo pasiūlymu ir užsisakyti paauksuotų medalių kolekciją, sukurtą garsios menininkės Linos Kalinauskaitės. Siūlome pasinaudoti išskirtine proga ir dar šiandien užsisakyti kolekcijos „Didingoji Lietuva“ pirmąjį medalį „Karalius Mindaugas“, padengtą grynu auksu (999/1000).

Medalis buvo nukaldintas Didžiojoje Britanijoje, vienoje seniausių ir gilias tradicijas turinčioje monetų kalykloje. Medalius kuria garsios menininkų Kalinauskų šeimos atstovė – Lina Kalinauskaitė. Jos sukurti medaliai alsuoja istorijos pajautimu bei nepaprastu išraiškingumu.

Kodėl verta rinkti šią kolekciją?

 • Medaliai padengti grynu 999/1000 prabos auksu
 • Garsios menininkės - Linos Kalinauskaitės - kurti medaliai 
 • Ribotas kolekcijos tiražas - tik 7000 vnt.
 • Originalus dizainas, gilus reljefas ir aukščiausia medalių kaldinimo kokybė
 • Pirmojo medalio „Karalius Mindaugas"  kaina - tik 25 € vietoj įprastinių 35 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €) *

Kiekvienas kolekcijos medalis pristatomas:

 • specialioje apsauginėje kapsulėje
 • su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu

Surinkę tris kolekcijos medalius dovanų gausite (kainuos tik pristatymas – 4,99 €):

 • albumą sertifikatams
 • dailią medinę dėžutę medaliams susidėti

Kolekciją „Didingoji Lietuva“ sudarys medaliai, įamžinantys Lietuvos valstybingumui nusipelniusius didžiuosius kunigaikščius Gediminą, Vytautą; garsiausias lietuviško ginklo pergales istoriniuose mūšiuose Oršoje, Durbėje; bei neatsiejamus istorinės atminties simbolius, turėjusius lemtingos reikšmės mūsų valstybei. Visa tai, kuo didžiuojasi Lietuvos žmonės, visa tai – kas mums primena kas mes esame ir iš kur kilę – visa tai įamžina „Didingosios Lietuvos“ medaliai.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta medalio kaina - 35 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos medalį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Įprasta kaina € 35
Kaina, užsakant kolekciją€ 25
Leidimo metai:
2014 m.
Autorė:
Lina Kalinauskaitė
Metalas:
varis
Padengimas:
grynas auksas, 999/1000 praba
Skersmuo:
38,6 mm
Masė:
24,0 g
Nukaldinta:
St. Paul's monetų kalykloje (Didžioji Britanija)
Kokybė:
veidrodinis paviršius, matinis reljefas („proof-like“)
Tiražas:
7 000 vnt.

Didžiuojamės galėdami pristatyti Lietuvos valstybės kūrėjui – karaliui Mindaugui – skirtą atminimo medalį.

Mindaugas – pirmasis Lietuvos valdovas. Atrodo, jau vien to pakaktų Mindaugą laikyti viena svarbiausių Lietuvos istorijos figūrų. Tačiau Mindaugo nuopelnai mūsų šaliai yra neaprėpiami: juk jis sukūrė valstybę, suteikusią galimybę išlikti lietuvių tautai ir vėliau perimti Vakarų civilizaciją.

Dar visai neseniai Mindaugo vainikavimo karaliumi datos Lietuvos istorijoje nebuvo. Buvo žinoma tik tai, jog Mindaugas tapo karaliumi 1253 m. liepos mėnesį. Vienas žymiausių Lietuvos istorijos tyrėjų Edvardas Gudavičius pabandė šią datą patikslinti ir nustatė, kad Mindaugo karūnavimas įvyko 1253 m. liepos 6-ąją. Ši data – viena reikšmingiausių ir garbingiausių mūsų istorijoje. Juk Mindaugas buvo ne tik pirmasis, bet ir vienintelis Lietuvos karalius. Tačiau Mindaugo vainikavimas svarbus ir kitu požiūriu – jis tarytum pažymi valstybės kūrimosi pabaigą, nes Lietuva buvo pripažinta to meto pasaulyje. Nors Mindaugo pėdomis nepasekė vėlesni Lietuvos valdovai, kurie iki pat XIV a. pab. buvo neapsikrikštiję ir nekarūnuoti, tačiau ant Mindaugo sukurtų valstybės pamatų jau XIV a. išaugo Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė, plačiai nusidriekusi nuo Baltijos iki Juodosios jūros. 

Pirmasis kolekcijos medalis „Karalius Mindaugas“:

 • padengtas grynu 999/1000 prabos auksu
 • sukūrė garsi menininkė - Lina Kalinauskaitė
 • originalus dizainas, gilus reljefas ir aukščiausia kaldinimo kokybė
 • už specialią kainą - tik 25 € vietoj 35 € (+ 4,99 € pristatymo išlaidos)*;
 • medalis pristatomas apsauginėje kapsulėje su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu.

Medalio averse pavaizduota karaliaus Mindaugo figūra profiliu su kardu rankoje. Fone matyti mūšio scena. Pusračiu palei monetos briauną iškaldintas užrašas „MYNDOWE DEI GRA REX LETTOWIE“ (Mindaugas Dievo malone Lietuvos karalius).

Reverse matyti ornamentinis kartušas su Vyčiu viršuje ir Gediminaičių stulpais apačioje. Viduryje išdėstytas kolekcijos pavadinimas „DIDINGOJI LIETUVA“.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta medalio kaina - 35 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos medalį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Taip, aš užsisakau paauksuotų medalių kolekciją „Didingoji Lietuva“ ir sutinku kiekvieną mėnesį gauti po vieną kolekcijos medalį.

Pirmąjį kolekcijos medalį „Karalius Mindaugas“ gausiu už specialią kainą - 25 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį.

Kiekvieną kitą kolekcijos medalį gausiu už įprastą kainą - 35 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Medaliai bus pristatomi į pašto dėžutę su sąskaita apmokėjimui. Surinkęs/-usi 3 kolekcijos medalius gausiu prabangią medinę dėžutę medaliams laikyti bei albumą sertifikatams. Dėžutę ir albumą gausiu nemokamai, papildomai kainuos tik pristatymas į pašto skyrių – 4,99 €.

Atsisakyti kolekcijos galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu. Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Siunta bus pristatyta per 2 savaites.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Su pasididžiavimu pristatome nepaprastą kolekciją „Didingoji Lietuva“. 

Tik bendrovės „Monetų namai“ kolekcininkai turi puikią progą pasinaudoti šiuo pasiūlymu ir užsisakyti paauksuotų medalių kolekciją, sukurtą garsios menininkės Linos Kalinauskaitės. Siūlome pasinaudoti išskirtine proga ir dar šiandien užsisakyti kolekcijos „Didingoji Lietuva“ pirmąjį medalį „Karalius Mindaugas“, padengtą grynu auksu (999/1000).

Medalis buvo nukaldintas Didžiojoje Britanijoje, vienoje seniausių ir gilias tradicijas turinčioje monetų kalykloje. Medalius kuria garsios menininkų Kalinauskų šeimos atstovė – Lina Kalinauskaitė. Jos sukurti medaliai alsuoja istorijos pajautimu bei nepaprastu išraiškingumu.

Kodėl verta rinkti šią kolekciją?

 • Medaliai padengti grynu 999/1000 prabos auksu
 • Garsios menininkės - Linos Kalinauskaitės - kurti medaliai 
 • Ribotas kolekcijos tiražas - tik 7000 vnt.
 • Originalus dizainas, gilus reljefas ir aukščiausia medalių kaldinimo kokybė
 • Pirmojo medalio „Karalius Mindaugas"  kaina - tik 25 € vietoj įprastinių 35 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €) *

Kiekvienas kolekcijos medalis pristatomas:

 • specialioje apsauginėje kapsulėje
 • su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu

Surinkę tris kolekcijos medalius dovanų gausite (kainuos tik pristatymas – 4,99 €):

 • albumą sertifikatams
 • dailią medinę dėžutę medaliams susidėti

Kolekciją „Didingoji Lietuva“ sudarys medaliai, įamžinantys Lietuvos valstybingumui nusipelniusius didžiuosius kunigaikščius Gediminą, Vytautą; garsiausias lietuviško ginklo pergales istoriniuose mūšiuose Oršoje, Durbėje; bei neatsiejamus istorinės atminties simbolius, turėjusius lemtingos reikšmės mūsų valstybei. Visa tai, kuo didžiuojasi Lietuvos žmonės, visa tai – kas mums primena kas mes esame ir iš kur kilę – visa tai įamžina „Didingosios Lietuvos“ medaliai.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta medalio kaina - 35 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos medalį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Įprasta kaina € 35
Kaina, užsakant kolekciją€ 25
Specifikacijos
Leidimo metai:
2014 m.
Autorė:
Lina Kalinauskaitė
Metalas:
varis
Padengimas:
grynas auksas, 999/1000 praba
Skersmuo:
38,6 mm
Masė:
24,0 g
Nukaldinta:
St. Paul's monetų kalykloje (Didžioji Britanija)
Kokybė:
veidrodinis paviršius, matinis reljefas („proof-like“)
Tiražas:
7 000 vnt.

Didžiuojamės galėdami pristatyti Lietuvos valstybės kūrėjui – karaliui Mindaugui – skirtą atminimo medalį.

Mindaugas – pirmasis Lietuvos valdovas. Atrodo, jau vien to pakaktų Mindaugą laikyti viena svarbiausių Lietuvos istorijos figūrų. Tačiau Mindaugo nuopelnai mūsų šaliai yra neaprėpiami: juk jis sukūrė valstybę, suteikusią galimybę išlikti lietuvių tautai ir vėliau perimti Vakarų civilizaciją.

Dar visai neseniai Mindaugo vainikavimo karaliumi datos Lietuvos istorijoje nebuvo. Buvo žinoma tik tai, jog Mindaugas tapo karaliumi 1253 m. liepos mėnesį. Vienas žymiausių Lietuvos istorijos tyrėjų Edvardas Gudavičius pabandė šią datą patikslinti ir nustatė, kad Mindaugo karūnavimas įvyko 1253 m. liepos 6-ąją. Ši data – viena reikšmingiausių ir garbingiausių mūsų istorijoje. Juk Mindaugas buvo ne tik pirmasis, bet ir vienintelis Lietuvos karalius. Tačiau Mindaugo vainikavimas svarbus ir kitu požiūriu – jis tarytum pažymi valstybės kūrimosi pabaigą, nes Lietuva buvo pripažinta to meto pasaulyje. Nors Mindaugo pėdomis nepasekė vėlesni Lietuvos valdovai, kurie iki pat XIV a. pab. buvo neapsikrikštiję ir nekarūnuoti, tačiau ant Mindaugo sukurtų valstybės pamatų jau XIV a. išaugo Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė, plačiai nusidriekusi nuo Baltijos iki Juodosios jūros. 

Pirmasis kolekcijos medalis „Karalius Mindaugas“:

 • padengtas grynu 999/1000 prabos auksu
 • sukūrė garsi menininkė - Lina Kalinauskaitė
 • originalus dizainas, gilus reljefas ir aukščiausia kaldinimo kokybė
 • už specialią kainą - tik 25 € vietoj 35 € (+ 4,99 € pristatymo išlaidos)*;
 • medalis pristatomas apsauginėje kapsulėje su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu.

Medalio averse pavaizduota karaliaus Mindaugo figūra profiliu su kardu rankoje. Fone matyti mūšio scena. Pusračiu palei monetos briauną iškaldintas užrašas „MYNDOWE DEI GRA REX LETTOWIE“ (Mindaugas Dievo malone Lietuvos karalius).

Reverse matyti ornamentinis kartušas su Vyčiu viršuje ir Gediminaičių stulpais apačioje. Viduryje išdėstytas kolekcijos pavadinimas „DIDINGOJI LIETUVA“.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta medalio kaina - 35 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos medalį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Taip, aš užsisakau paauksuotų medalių kolekciją „Didingoji Lietuva“ ir sutinku kiekvieną mėnesį gauti po vieną kolekcijos medalį.

Pirmąjį kolekcijos medalį „Karalius Mindaugas“ gausiu už specialią kainą - 25 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį.

Kiekvieną kitą kolekcijos medalį gausiu už įprastą kainą - 35 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Medaliai bus pristatomi į pašto dėžutę su sąskaita apmokėjimui. Surinkęs/-usi 3 kolekcijos medalius gausiu prabangią medinę dėžutę medaliams laikyti bei albumą sertifikatams. Dėžutę ir albumą gausiu nemokamai, papildomai kainuos tik pristatymas į pašto skyrių – 4,99 €.

Atsisakyti kolekcijos galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu. Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Siunta bus pristatyta per 2 savaites.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.