Su džiaugsmu pristatome paauksuotų plakečių kolekciją „Vilniaus albumas“. Jono Kazimiero Vilčinskio leidinys Vilniaus albumas yra vienas svarbiausių XIX a. Lietuvos istorijos ir kultūros ikonografinių šaltinių. Tai didžiausia ir žinomiausia XIX a. Lietuvos grafikos kolekcija. Vilniaus 700 metų jubiliejaus proga iš Jono Kazimiero Vilčinskio Vilniaus albumo atrinkome 7 Vilniaus architektūrinius peizažus ir atkūrėme juos ant paauksuotų plakečių. 

Ypatinga kolekcija skirta Vilniaus 700 metų jubiliejui! Sukurta bendradarbiaujant su Lietuvos nacionaliniu muziejumi.

Kodėl verta rinkti šią kolekciją?

 • Plaketės padengtos grynu auksu (praba 999/1000)
 • Kolekcija skirta Vilniaus 700 metų jubiliejui
 • Sukurta bendradarbiaujant su Lietuvos nacionaliniu muziejumi
 • Pirmoji kolekcijos plaketė – Aušros Vartų gatvė
 • Pirmosios plaketės kaina – tik 29 € vietoj įprastinių 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €)*

DOVANA. Surinkusiems tris kolekcijos dirbinius dovanojame specialią dėžutę plaketėms susidėti. Kainuoja tik pristatymas į pašto skyrių (+ 5,99 €).

Kiekviena kolekcijos plaketė pristatoma:

 • specialioje apsauginėje kapsulėje
 • su autentiškumo sertifikatu
 • su išsamiu aprašu

Kolekciją sudaro tik 7 plaketės: Aušros Vartų gatvė, Vilniaus universitetas, Dominikonų gatvė, Antakalnis, Verkiai, Šnipiškės, Vilniaus arkikatedra.

all-vial


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta plaketės kaina – 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąją kolekcijos plaketę, skambinkite telefonu +370 5 274 20 27.

Aušros Vartų gatvė

„Aušros Vartai su koplyčia ir stebuklinguoju Dievo Motinos paveikslu XIX a. buvo labiausiai miestą garsinantis ir gausiausiai piligrimų lankomas objektas. Albume šį Vilniaus perlą reprezentuoja dailininko Martyno Zaleskio paveikslas, kurio centre – XVIII a. pradžioje pastatyta mūrinė koplyčia Švč. Mergelės Marijos paveikslui.“

Lietuvos nacionalinis muziejus

Plaketė „Aušros Vartų gatvė. 1845–1846 m.“:

 • dengta grynu auksu (praba 999/1000);
 • aversas dengtas spalvomis;
 • už specialią kainą – tik 29 € vietoj 39 € (+ 5,99 € pristatymo išlaidos)*;
 • plaketė pristatoma apsauginėje kapsulėje su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu.

Paauksuotos plaketės averse Aušros Vartų gatvė. Dailininkas Karolis Ripinskis, pagal Martyno Zaleskio paveikslą. Litografas Louis Bichebois. Figūros – Victoro Adamo. Josepho Lemercier spaustuvė, Paryžius

Plaketės reverse iškaldinti įvairių Vilniaus pastatų siluetai. Centre kolekcijos pavadinimas  VILNIAUS ALBUMAS.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta plaketės kaina - 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąją kolekcijos plaketę, skambinkite telefonu +370 5 274 20 27.

Taip, aš užsisakau paauksuotų plakečių kolekciją „Vilniaus albumas“ ir sutinku kas 3-4 savaites gauti po vieną kolekcijos plaketę.

Pirmąją kolekcijos plaketę „Aušros Vartų gatvė. 1845–1846 m.“ gausiu už specialią kainą – 29 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį. 

Kiekvieną kitą kolekcijos plaketę gausiu už įprastą kainą – 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Plaketės bus pristatomos į pašto dėžutę su sąskaita apmokėjimui. Kiekviena kolekcijos plaketė bus pristatyta apsauginėje kapsulėje kartu su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu, kurį ruošė Lietuvos nacionalinio muziejaus muziejininkė.

Surinkęs/-usi tris kolekcijos plaketes dovanų gausiu dėžutę kolekcijos plaketėms susidėti, kainuos tik pristatymas į pašto skyrių 5,99 €.

Atsisakyti kolekcijos galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu. Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Siunta bus pristatyta per 3 - 4 savaitės.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2023 m.
Metalas:
varis
Padengimas:
auksas (praba 999/1000)
Ypatybė:
aversas dengtas spalvomis
Matmenys:
35 x 60 x 3 mm
Masė:
51,0 g
Kokybė:
proof-like
Tiražas:
700 vnt.
Siuntos pristatymo laikas::
3 - 4 savaitės.