VELYKINIS PASIŪLYMAS! Faberžė kiaušiniai yra taikomosios dailės objektai, kuriuos kuria „Faberžė namai“ – 1842 m. Rusijoje įkurta juvelyrinių dirbinių bendrovė. Paprastai puošniai dekoruotuose Faberžė kiaušinių lukštuose yra paslėpta maža staigmena. Pačiuose puošniausiuose kiaušiniuose yra brangakmeniais puošti mechaniniai žaislai, net tokie kaip miniatiūrinis traukinys. Jų vertė yra daugiau nei 1 mln. eurų.

Faberžė kiaušiniai buvo pagaminti pagal Rusijos karališkosios šeimos užsakymą – jie dovanojo šiuos kiaušinius vienas kitam kaip Velykų dovanas. Iš viso buvo pagaminta tik 50 tokių kiaušinių ir tik 43 iš jų išliko iki šių dienų.

Kodėl Jums verta įsigyti šį numizmatinį dirbinį?

  • Dirbinys padengtas grynu 999/1000 sidabru
  • Aversas dekoruotas spalvotos tampografijos technika
  • Dirbinio matmenys: 39 x 29 mm, ovalo forma
  • Ribotas tiražas – tik 20 000 vienetų

Pats pirmasis Velykų kiaušinis, kuris buvo pagamintas 1885 m., buvo išoriškai labai paprastas. Jis buvo padengtas baltu emaliu ir tik 6,35 cm dydžio. Tačiau kiaušinio viduje slypėjo iš aukso pagamintas kiaušinio trynys. Trynyje buvo paslėpta aukso vištytė. Toje vištytėje buvo dvi miniatiūrinės dovanos: deimantais inkrustuotos karališkosios karūnos kopija ir mažas prie vėrinio, nešiojamo ant kaklo, prikabinti skirtas pakabukas. Gaila, kad karūna ir pakabukas, kaip ir daugelis kitų kiaušiniuose slypėjusių mažų dovanėlių, dingo jau prieš daug metų.
 

 

 

Specifikacijos
Leidimo metai:
2017 m.
Metalas:
bronza
Padengimas:
sidabras, 999/1000
Matmenys:
39 x 29 mm
Masė:
19,0 g
Dekoracija:
aversas dekoruotas naudojant tampografijos techniką
Kokybė:
semi-proof
Tiražas:
20000 vnt.
Nukaldinta:
„BH Mayer“ monetų kalykla (Vokietija)

Taip, užsisakau numizmatinį dirbinį „Velykinis kiaušinis“ už 29 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą.

Siunta bus pristatyta per 4-6 dienas. Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.