Senovėje sostine vadintas tas miestas, kuriame buvo valdovo sostas. Kitaip tariant tai miestas, kuriame valdovas praleisdavo daugiausia laiko. Vėliau, kai monarchijas pakeitė respublikos, sostine dažniausiai tampa tas miestas, kuriame įsikuria šalies vyriausybė. Ilga ir įvairi Lietuvos valstybės istorija suteikė sostinės vardą net keturioms šalies gyvenvietėms, kurias mes įamžinome gryno 999.9/1000 aukso monetų kolekcijoje „Keturios sostinės“.

Kiekvienam užsisakančiam aukso monetų kolekciją „Keturios sostinės“ dovana – medinė dėžutė.

Kolekciją sudaro tik 4 gryno aukso monetos!

Kodėl verta rinkti šią kolekciją?

  • Kiekviena kolekcijos moneta yra pagaminta iš gryno 999,9/1000 aukso
  • Kiekviena moneta pristatoma su autentiškumo sertifikatu
  • Pirmosios monetos „Kernavė“ speciali kaina – tik 89 €*; įprastinė kaina 139 € (+ 5,99 € pristatymo išlaidos)
  • Su pirma siunta nemokamai gausite prabangią medinę dėžutę monetoms susidėti
  • Monetose įamžintos keturios Lietuvos sostinės

Kolekcijoje įamžintos senosios sostinės Kernavė ir Trakai, istorinė sostinė Vilnius ir laikinoji sostinė – Kaunas.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta monetos kaina - 139 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąją kolekcijos monetą, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Specifikacijos
Pirmoji moneta:
„Kernavė“
Leidimo metai:
2019 m.
Metalas:
auksas (999.9/1000)
Kokybė:
aukščiausia (proof)
Skersmuo:
13,92 mm
Masė:
0,5 g
Šalis leidėja:
Niujė
Nominalas:
2 doleriai
Kolekcijos tiražas:
500 vnt.

Gryno aukso monetų kolekciją pradeda pirmoji Lietuvos sostinė – Kernavė. Aukščiausios kokybės monetos pagrindinis averso motyvas – Kernavės piliakalniai su gynybiniais įtvirtinimais. Viduramžių tvirtovės vaizdas buvo atkurtas remiantis archeologiniais kasinėjimais.

Kernavė tituluojama pirmąja Lietuvos sostine, nes būtent ji buvo pirmoji patikimai paliudyta Lietuvos monarcho rezidencija. Joje rezidavo LDK kunigaikštis Traidenis, valdęs XIII a. antroje pusėje. Kernavės pilys ir gyvenvietė Pajautos slėnyje XIV a. pabaigoje buvo sudeginti kryžiuočių antpuolio metu. Nuo tada Kernavė savo svarbos taip ir neatgavo.

Archeologiniai kasinėjimai šiek tiek praskleidė Kernavę gaubusį paslapties šydą. Radiniai iš tolimiausių šalių ir aukščiausio mestriškumo amatininkų darbai liudija, kad Kernavė buvo amatininkų ir pirklių, o ne vien žemdirbių miestas. Pasak istorijos šaltinių, būtent Kernavė buvo vienas svarbiausių Lietuvos valstybingumo kūrimosi centrų.

Pirmosios monetos „Kernavė“ speciali kaina – tik 89 €*(+ 5,99 € pristatymo mokestis); įprastinė kaina – 139 €.

  • Sutaupote net 50 €!
  • Gryno 999,9/1000 aukso moneta
  • Aukščiausia kaldinimo kokybė (proof)
  • Autentiškumo sertifikatas

*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta monetos kaina - 139 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąją kolekcijos monetą, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.
 

Taip, aš užsisakau gryno aukso monetų kolekciją „Keturios sostinės“ ir sutinku kiekvieną mėnesį gauti po vieną kolekcijos monetą.

Pirmąją monetą „Kernavė“ gausiu už specialią 89  kainą (+ 5,99 € pristatymo išlaidos). Kiekviena kita moneta kainuos 139 € (+ 5,99 € pristatymo išlaidos).

Su kiekviena moneta gausiu autentiškumo sertifikatą. Su pirmąja moneta dovanų gausiu medinę dėžutę kolekcijos monetoms susidėti.

Kolekciją sudaro tik 4 gryno aukso (999.9/1000 praba) monetos.

Jeigu gauta moneta nepateisins lūkesčių, monetą galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Sustabdyti kolekcijos rinkimą galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu.

Pirmoji kolekcijos siunta bus pristatyta per 2 - 3 savaites.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.