„Tėve mūsų“ – žinomiausia krikščionių malda. Malda įrašyta Biblijos Naujajame Testamente, Evangelijoje pagal Matą bei Evangelijoje pagal Luką. Abiejose evangelijose sakoma, kad Kristus išmokė šios maldos savo mokinius kreiptis į Dievą.

  • Nukaldinta iš gryno (999/1000) sidabro
  • Moneta skirta maldai „Tėve mūsų“
  • Ribotas tiražas – 500 vienetų
  • Tik „Monetų namuose“!

Monetos averse, pagal laikrodžio rodyklę iškaldinti maldos „Tėve mūsų“ žodžiai lietuvių kalba: „TĖVE MŪSŲ, kuris esi danguje! Teesie šventas Tavo vardas, teateinie Tavo karalystė, teesie Tavo valia kaip danguje, taip ir žemėje. Kasdienės mūsų duonos duok mums šiandien ir atleisk mums mūsų kaltes, kaip ir mes atleidžiame savo kaltininkams. Ir neleisk mūsų gundyti, bet gelbėk mus nuo pikto.“. Malda baigiama averso centre didelėmis raidėmis iškaldintu žodžiu „Amen“.

Reverse pavaizduotas šalies leidėjos – Niujės – herbas. Viršuje nurodytas monetos nominalas „ONE DOLLAR“, apačioje – leidimo metai „2024“.

Taip, aš užsisakau sidabro monetą „Tėve mūsų“ už 129 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 5,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-15 darbo dienų.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2024
Šalis leidėja:
Niujė
Nominalas:
1 doleris
Metalas:
Sidabras (999/1000)
Skersmuo:
38,61 mm
Masė:
20 g
Kokybė:
Proof
Tiražas:
500 vnt.