Pristatome sidabro monetą, kurią puošia vienas iš sėkmės simbolių – keturlapis dobilas – ir tikimės, kad  ji į Jūsų gyvenimą atneš bent trupinėlį sėkmės.

Keturlapis dobilas – tai neįprasta dobilų sudėtinių lapų, kurie paprastai būna trilapiai, variacija. Dažnai tikima, kad keturlapiai dobilai neša sėkmę juos radusiems žmonėms, ypač, jei jie rasti netyčia. Keturlapio dobilo vasarą pievose ieško ir suaugusieji, ir vaikai. Jei jį rasite – jums šypsosis laimė ir sėkmė. Visgi, surasti jį pavyksta nedaug kam – tokie dobilai yra labai reti. Anot mokslininkų, dešimčiai tūkstančių trilapių dobilų tenka vos vienas keturlapis. Visgi, jei fortūna aplankė, tikima, kad dobilėlį reikia suvalgyti arba padovanoti kitam žmogui. Taip pat manoma, jog pirmasis dobilo lapelis simbolizuoja viltį, antrasis – tikėjimą, trečiasis – meilę, o ketvirtasis atneša sėkmę.

Tradiciškai keturlapiai dobilai siejami su senovės keltų kultūra. Keltų žyniai druidai kadaise tikėjo, kad trilapis dobilas padeda išvysti artėjančias blogio dvasias ir laiku nuo jų pasislėpti. O keturlapiai dobilai suteikdavę magišką apsaugą ir atitolindavę blogą sėkmę. Vaikai viduramžiais tikėdavę, kad, jei turės kišenėje keturlapį dobilėlį, galės pamatyti fėjas ir kitas antgamtines būtybes. Įdomu tai, kad pirmoji raštiška užuomina apie tai, jog keturlapis dobilas neša sėkmę, buvo užfiksuota 1620 m. sero Džono Meltono: „Jei žmogus vaikštinėdamas laukuose randa keturlapį dobilą, jam nusišypsos sėkmė netrukus surasti kokį nors gerą daiktą“.

Vienoje krikščioniškoje legendoje pasakojama, jog, kai pirmoji moteris Ieva suprato, kad yra išginta iš Edeno sodo, ji slapta pasiėmė keturlapį dobilą kaip atminimą, koks žavingas ir puikus buvęs Rojus.


  • Nukaldinta iš gryno sidabro (999/1000)
  • Tikras dobilas dengtas grynu (999/1000) auksu
  • Kiekviena moneta unikali, nes kiekvienas dobilas skirtingas
  • Tik „Monetų namuose“!

Monetos averse pavaizduotas auksu dengtas keturlapis dobilas. Aplink jį raizgosi dailūs gėlių ornamentai. Palei monetos briauną iškaldintas užrašas „EVERLASTING LUCK“ (Amžina sėkmė), o apačioje nurodyti leidimo metai „2021“.

Reverse matyti karalienės Elžbietos II portretas. Palei monetos briauną driekiasi užrašas „ELIZABETH II ▪ D ▪ G ▪ NIUE ▪ 2021 ▪ ONE DOLLAR“.

Taip, aš užsisakau dalinai paauksuotą sidabro monetą „Amžina sėkmė““ už 179 €. Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-15 darbo dienų.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2021
Šalis leidėja:
Niujė
Nominalas:
1 doleris
Metalas:
Sidabras (999/1000)
Skersmuo:
38,61 mm
Masė:
1 uncija
Kokybė:
Proof
Ypatybė:
Tikras dobilas dengtas grynu (999/1000) auksu
Tiražas:
2021 vnt.