Klasika tapusi, rašytojos Džoanos Rouling, knygų saga apie burtininką Harį Poterį, pavergė milijonus skaitytojų visame pasaulyje. Ši magiška istorija taip pat užkariavo ir žiūrovų širdis, kino kompanijai „Warner Bros“ išleidus septynių knygų ekranizacijas, kurios tapo visų laikų daugiausiai uždirbusia filmų serija.

Knygų ir filmų sėkmė paskatino įvairias kompanijas kurti Hario Poterio tematikos prekes, kuriomis kolekcininkai ir gerbėjai vis pildo savo kolekcijas. Suvenyrai, žaislai, žaidimai, papuošalai, saldumynai - išties galima sudaryti ilgą sąrašą įvairiausių prekių kurias puošia Hario Poterio vardas. Ar dar įmanoma sukurti kažką naujo ir nematyto? Tikrai taip! Su džiaugsmu norime pristatyti naujieną – oficiali moneta-skirtukas, sukurtas bendradarbiaujant su viena iš didžiausių pasaulyje kino studijų „Warner Bros“. Taip, teisingai, tai moneta ir skirtukas viename! Pagamintas iš 3 gramų gryno sidabro (999/1000) ir dalinai dengtas spalvomis. Monetos-skirtuko pasaulinis tiražas – 20 000 vnt.

  • Pagaminta iš gryno (999/1000) sidabro ir dengta spalvomis
  • Puiki dovana Hario Poterio knygų bei filmų gerbėjui
  • Pristatoma specialiame dėkle su autentiškumo sertifikatu
  • Moneta neturi leidimo metų, nes geros knygos ir filmai gyvuoja amžinai!Skirtuką-monetą puošia spalvingas Hogvartso burtų ir kerėjimo mokyklos herbas, magiškų raštų fone. Herbo apačioje driekiasi užrašas „DRAGO DORMIENS NINQUAM TITULLANDUS“ (Niekada nekutenk miegančio slibino), o viršuje užrašas „Harry Potter“.

Kitoje pusėje pavaizduotas karalienės Elžbietos II portretas. Aplink portretą nurodyta šalis leidėja „SAMOA“, metalo grynis, masė bei monetos nominalas „1 DOLLAR“.

Specifikacijos
Šalis leidėja:
Samoa
Nominalas:
1 doleris
Metalas:
Sidabras (999/1000)
Išmatavimai:
150 x 70 mm
Masė:
3 g
Kokybė:
Proof-like
Tiražas:
20000 vnt.

Taip, aš užsisakau sidabrinę monetą-skirtuką „Harį Poterį“už 79 €. Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-15 darbo dienų.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.