Naujausioje „Monetų namų“ kolekcijoje „Sėkmės simboliai“ įamžinti vieni populiariausių ir universaliausių sėkmės simbolių. Pasidabruotuose sendinto paviršiaus medaliuose vaizduojamas vis kitas sėkmę nešantis simbolis – pasaga, boružėlė, numeris septyni ir kt.

Pirmajame kolekcijos medalyje vaizduojama pasaga. Virš namų durų pakabinta pasaga – nuo seno žinomas simbolis, nešantis sėkmę ir reiškiantis namus užpildančią santarvę.

Kodėl verta rinkti šią kolekciją?

 • Medaliai padengti grynu sidabru (praba 999/1000)
 • Kolekcija skirta sėkmę nešantiems simboliams
 • Sendintas paviršius
 • Pirmasis kolekcijos medalis – Pasaga
 • Pirmojo medalio kaina – tik 19 € vietoj įprastinių 29 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €)*

DOVANA. Kiekvienam užsisakančiam kolekciją dovanojame bronzos medalį „Fortūna“. Kartu su pirmuoju kolekcijos medaliu pristatomas nemokamas reprezentacinis dėklas kolekcijos medaliams susidėti.

Kiekvienas kolekcijos medalis pristatomas:

 • specialioje apsauginėje kapsulėje
 • su autentiškumo sertifikatu
 • su išsamiu aprašu

Kolekciją sudaro medaliai: „Pasaga“, „Laimingasis septynetas“, „Boružėlė“, „Auksinė žuvelė“ ir kiti.

LuSy_collection_LT


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta medalio kaina – 29 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos medalį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Virš namų durų pakabinta pasaga – nuo seno žinomas simbolis, nešantis sėkmę ir reiškiantis namus užpildančią santarvę. Medalio averse pavaizduota pasaga, pirmiausia, buvo sukurta žirgų kanopoms nuo susidėvėjimo apsaugoti, o per daugelį amžių įgijo sėkmės ir laimės reikšmes.

Medalis „Pasaga“:

 • dengta grynu sidabru (praba 999/1000);
 • sendintas paviršius;
 • už specialią kainą – tik 19 € vietoj 29 € (+ 5,99 € pristatymo išlaidos)*;
 • medalis pristatomas apsauginėje kapsulėje su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu.

Pasidabruoto medalio averse  pasaga.

Medalio reverse vaizduojama senovės romėnų laimės deivė, sėkmės, likimo ir atsitiktinumo personifikacija  Fortūna.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta medalio kaina - 29 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos medalį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Taip, aš užsisakau pasidabruotų medalių kolekciją „Sėkmės simboliai“ ir sutinku kas 3-4 savaites gauti po vieną kolekcijos medalį.

Pirmąjį kolekcijos medalį „Pasaga“ gausiu už specialią kainą – 19 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį. 

Kiekvieną kitą kolekcijos medalį gausiu už įprastą kainą – 29 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Medaliai bus pristatomi į pašto dėžutę su sąskaita apmokėjimui. Kiekvienas kolekcijos medalis bus pristatytas apsauginėje kapsulėje kartu su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu.

Kartu su pirmuoju medaliu dovana bronzos medalis „Fortūna“.

Atsisakyti kolekcijos galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu. Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Siunta bus pristatyta per 3 - 4 savaitės.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2023 m.
Metalas:
bronza
Padengimas:
sidabras (praba 999/1000)
Ypatybė:
sendintas paviršius
Skersmuo:
30 mm
Masė:
7,50 g
Kokybė:
BU (Brilliant Uncirculated)
Briauna:
lygi
Pagaminta:
Europos Sąjungoje
Tiražas:
2 000 vnt.