Nustebinkite mylimą žmogų originalia dovana - sėkmę nešančia moneta, nukaldina iš gryno 999/1000 aukso! 

Auksinę luitelio formos monetą puošia net keturi sėkmės simboliai – septynetas, keturlapis dobilas, pasaga ir boružėlė. 

Septynetas dažnai vadinamas laimingu skaičiumi. Teigiama, kad jis ypatingas, nes nuolat pasikartoja tiek gamtoje, tiek žmogaus kurtoje civilizacijoje.

Kitas gerai pažįstamas sėkmės simbolis – tai keturlapis dobilas. Jo vasarą pievose ieško ir suaugusieji, ir vaikai. Jei jį rasite – jums šypsosis laimė ir sėkmė.

Pasaga sėkmės simboliu laikyta ir tebelaikoma daugelio tautų ir siekia net senovės Egipto laikus. Pasaga pakabinta virš durų daugelyje kultūrų laikyta sėkmės ir laimės talismanu.

Galiausiai nepamirškime ir boružės. Tikima, kad šis gražus vabalėlis – tai įsikūnijusi senovės meilės ir grožio deivė. Sėkmė laukia šiam vabalėliui nutūpus ant rankos – kiek boružės taškelių suskaičiuosite, tiek mėnesių džiaugsitės laime.

Kodėl verta įsigyti?

  • Nukaldinta iš gryno (999/1000) aukso
  • Pristatoma proginiame dėkle kartu su autentiškumo sertifikatu
  • Monetą puošia net keturi sėkmės simboliai - septynetas, keturlapis dobilas, pasaga ir boružėlė
  • Puiki dovana mylimam žmogui

Auksinės monetos averso centre iškaldinta pasaga, kurios viduryje matyti septynetas ir keturlapiai dobiliukai. Viršuje palei monetos briauną taip pat pavaizduoti dobiliukai, o apačioje – dvi boružėlės.

Reverse iškaldintas karalienės Elžbietos II portretas. Aplink jį driekiasi užrašas „ELIZABETH II NIUE 2 DOLLARS 50 CENTS 2019”.

 

Taip, aš užsisakau aukso dirbinį Sėkmę nešanti gryno aukso moneta - Meilė” už 99 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-15 darbo dienų.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2019
Šalis leidėja:
Niujės sala
Nominalas:
2,5 doleriai
Metalas:
auksas (999/1000)
Išmatavimai:
11 x 6 mm
Masė:
0,31 g
Tiražas:
2000 vnt.