Su nekantrumu pristatome naujausią mūsų kolekciją „Etnografiniai regionai“! Kviečiame geriau pažinti Lietuvos etnografinius regionus renkant gryno aukso monetas. Tikime, kad kiekviena moneta ne tik suteiks kolekcionavimo džiaugsmo, bet ir papasakos primirštą ar dar nepažintą Lietuvos etnografinių regionų istoriją.

Aukščiausios kokybės gryno aukso monetų kolekciją sudaro tik 5 monetos. Kiekvienos kolekcijos monetos pagrindinis motyvas — vis kito etnografinio regiono herbas: Žemaitijos, Aukštaitijos, Dzūkijos, Suvalkijos ir Mažosios Lietuvos. Kiekvienas herbas tai to regiono tapatybės išraiška - nuo šūkio iki smulkiausių detalių.

Kiekvienam užsisakančiam aukso monetų kolekciją „Etnografiniai regionai“ dovana – medinė dėžutė.

Kodėl verta rinkti šią kolekciją?

  • Kiekviena kolekcijos moneta yra pagaminta iš gryno 999,9/1000 aukso
  • Kiekviena moneta pristatoma su autentiškumo sertifikatu
  • Su pirma siunta nemokamai gausite prabangią medinę dėžutę monetoms susidėti
  • Monetose įamžinti penki Lietuvos etnografiniai regionai
  • Pirmosios monetos „Žemaitija“ speciali kaina – tik 69 €*; įprastinė kaina 119 € (+ 4,99 € pristatymo išlaidos)

Būkite PIRMIEJI! Pirmoji kolekcijos moneta „Žemaitija“ su nuolaidos kuponu net 50 € pigiau - tik 69 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €)*!


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta monetos kaina - 119 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąją kolekcijos monetą, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Specifikacijos
Pirmoji moneta:
„Žemaitija“
Leidimo metai:
2020 m.
Metalas:
auksas (999.9/1000)
Kokybė:
aukščiausia (proof)
Skersmuo:
13,92 mm
Masė:
0,5 g
Šalis leidėja:
Niujė
Nominalas:
2 doleriai
Kolekcijos tiražas:
500 vnt.

Gryno aukso monetų kolekciją pradeda – Žemaitija. Aukščiausios kokybės monetos pagrindinis averso motyvas – Žemaitijos herbas. Herbo centre skydas, kuriame vaizduojama meška stovinti ant užpakalinių kojų. Virš skydo – kunigaikščio karūna. Skydą iš vienos pusės laiko karys, iš kitos – deivė. Ant juostos lotyniškas šūkis PATRIA UNA (liet. Tėvynė viena).

„Žemaičiai pirmą kartą paminėti 1219 m. Ipatijaus kronikoje, aprašant Haličio-Voluinės didžiųjų kunigaikščių ir Lietuvos taikos sutartį, minimi ir du žemaičių kunigaikščiai Erdvilas (Gerdvilas) ir Vykintas. Žemaitijos vardas iki XX a. pradžios nebuvo paplitęs - šis regionas vadintas Žemaičiais. Vytautas Didysis Žemaičių vardą aiškino tuo, kad tai žemė, esanti geografiniu požiūriu žemiau negu aukštaičių. Kai kurie kalbininkai Žemaitijos vardą kildina iš žodžio „žemė“. Nuo XV a. lotyniškuose ir vokiškuose rašytiniuose šaltiniuose Žemaičių žemė buvo vadinama Samogitia, Samogitiae.“

Pirmoji kolekcijos moneta „Žemaitija“ su nuolaidos kuponu net 50 € pigiau - tik 69 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €)*!

  • Sutaupote net 50 €!
  • Gryno 999,9/1000 aukso moneta
  • Aukščiausia kaldinimo kokybė (proof)
  • Autentiškumo sertifikatas

Monetos averse - Žemaitijos herbas. Žemaitija nuo seno savo heraldikoje naudojo raudoną skydą, kuriame vaizduojama meška stovinti ant užpakalinių kojų. Virš skydo — kunigaikščio karūna. Skydą laiko karys ir deivė. Karys simbolizuoja meilę tėvynei, narsą. Deivė yra vilties simbolis. Ant juostos lotyniškas užrašas „PATRIA UNA“ (liet. Tėvynė viena).

Monetos reverse karalienės Elžbietos II portretas. Taip pat nurodomas monetos nominalas (2 DOLLARS), šalis leidėja (NIUE ISLAND) bei leidimo metai.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta monetos kaina - 119 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąją kolekcijos monetą, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.
 

Taip, aš užsisakau gryno aukso monetų kolekciją „Etnografiniai regionai“ ir sutinku kiekvieną mėnesį gauti po vieną kolekcijos monetą.

Pirmąją monetą „Žemaitija“ gausiu už specialią 69  kainą (+ 4,99 € pristatymo išlaidos). Kiekviena kita moneta kainuos 119 € (+ 4,99 € pristatymo išlaidos).

Su kiekviena moneta gausiu autentiškumo sertifikatą. Su pirmąja moneta dovanų gausiu medinę dėžutę kolekcijos monetoms susidėti.

Kolekciją sudaro tik 5 gryno aukso (999.9/1000 praba) monetos.

Jeigu gauta moneta nepateisins lūkesčių, monetą galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Sustabdyti kolekcijos rinkimą galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu.

Pirmoji kolekcijos siunta bus pristatyta per 4 - 6 darbo dienas.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.