Su nekantrumu pristatome naujausią mūsų kolekciją „7 naujieji pasaulio stebuklai“! Kviečiame geriau pažinti įspūdingus žmonijos kūrinius renkant gryno aukso monetas. Tikime, kad kiekviena moneta ne tik suteiks kolekcionavimo džiaugsmo, bet ir papasakos primirštą ar dar nepažintą kiekvieno iš šių puikių architektūros kūrinių istoriją.

Aukščiausios kokybės gryno aukso monetų kolekciją sudaro tik 7 monetos. Kiekvienos kolekcijos monetos pagrindinis motyvas — vis kitas naujasis pasaulio stebuklas: Koliziejus, Kristaus Atpirkėjo statula, Tadžmahalas, Didžioji kinų siena, Petros miestas, Maču Pikču ir Čičen Ica. Kiekvienas statinys įvairiais laikotarpiais gyvavusių kultūrų palikimas.

Kiekvienam užsisakančiam aukso monetų kolekciją „7 naujieji pasaulio stebuklai“ dovana – didinamasis stiklas. Kiekvienas surinkęs tris kolekcijos monetas dovanų gaus dailią medinę dėžutę kolekcijos monetoms susidėti, kainuos tik pristatymas į pašto skyrių 4,99 €.

Kodėl verta rinkti šią kolekciją?

  • Kiekviena kolekcijos moneta yra pagaminta iš gryno 999/1000 aukso
  • Kiekviena moneta pristatoma su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu
  • Su pirma siunta nemokamai gausite didinamąjį stiklą, kuris leis geriau apžiūrėti smulkiausias detales
  • Kiekvienas surinkęs 3 kolekcijos monetas dovanų gaus dailią medinę dėžutę kolekcijos monetoms susidėti, kainuos tik pristatymas į pašto skyrių 4,99 €
  • Monetose įamžinti 7 nuostabiausi žmonijos kūriniai
  • Pirmosios monetos „Koliziejus“ speciali kaina – tik 79 €*; įprastinė kaina 119 € (+ 4,99 € pristatymo išlaidos)

Būkite PIRMIEJI! Pirmoji kolekcijos moneta „Koliziejus“ su nuolaidos kuponu net 40 € pigiau - tik 79 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €)*!


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta monetos kaina - 119 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąją kolekcijos monetą, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Specifikacijos
Pirmoji moneta:
„Koliziejus“
Leidimo metai:
2021 m.
Metalas:
auksas (999/1000)
Kokybė:
aukščiausia (proof)
Skersmuo:
13,92 mm
Masė:
0,5 g
Šalis leidėja:
Niujė
Nominalas:
2 doleriai 50 centų
Nukaldinta:
Norvegijos monetų kalykloje
Kolekcijos tiražas:
5 000 vnt.

Gryno aukso monetų kolekciją pradeda – Koliziejus. Aukščiausios kokybės monetos pagrindinis averso motyvas – Koliziejaus amfiteatras.

Romos imperijos pasididžiavimu buvęs amfiteatras vėliau nukentėjo nuo gaisro, žemės drebėjimų ir žmogaus rankos. Kurį  laiką Koliziejus buvo naudojamas kaip statybinių medžiagų šaltinis kitų pastatų statyboms. Architektūros šedevro išsaugojimu buvo susirūpinta tik XIX amžiuje. Šiuo metu Romos Koliziejus yra vienas populiariausių lankytinų objektų.

Pirmoji kolekcijos moneta „Koliziejus“ su nuolaidos kuponu net 40 € pigiau - tik 79 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €)*! Įprastinė kaina – 119 €.

  • Sutaupote net 40 €!
  • Gryno 999/1000 aukso moneta
  • Aukščiausia kaldinimo kokybė (proof)
  • Autentiškumo sertifikatas ir išsamus aprašas

Monetos averse vaizduojamas Romos Koliziejus. Palei briauną driekiasi užrašas COLOSSEUM • NEW SEVEN WONDERS OF THE WORLD“.

Monetos reverse valstybinis Niujės antspaudas. Palei briauną iškaldintas monetos nominalas „TWO DOLLARS FIFTY CENTS“ ir leidimo metai „2021“.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta monetos kaina - 119 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąją kolekcijos monetą, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.
 

Taip, aš užsisakau gryno aukso monetų kolekciją „7 naujieji pasaulio stebuklai“ ir sutinku kiekvieną mėnesį gauti po vieną kolekcijos monetą.

Pirmąją monetą „Koliziejus“ gausiu už specialią 79  kainą (+ 4,99 € pristatymo išlaidos). Kiekviena kita moneta kainuos 119 € (+ 4,99 € pristatymo išlaidos).

Su kiekviena moneta gausiu autentiškumo sertifikatą ir išsamų aprašą. Su pirmąja moneta dovanų gausiu didinamąjį stiklą monetoms apžiūrėti.

Surinkęs/-usi tris kolekcijos monetas dovanų gausiu medinę dėžutę kolekcijos monetoms susidėti, kainuos tik pristatymas į pašto skyrių 4,99 €.

Kolekciją sudaro tik 7 gryno aukso (999/1000 praba) monetos.

Jeigu gauta moneta nepateisins lūkesčių, monetą galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Sustabdyti kolekcijos rinkimą galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu.

Pirmoji kolekcijos siunta bus pristatyta per 2 - 3 savaites.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.