Rožės dažnai laikomos dieviškumo, tobulo grožio, o baltosios – tyrumo simboliu. Vakarų pasaulyje rožė laikoma kilmingiausia gėle. Jos atskirai ar puokštėse dovanojamos įvairiomis progomis.

Nustebinkite savo artimuosius neįtikėtina dovana – tikra rožė, padengta grynu (999/1000) auksu ir deimanto dulkėmis! Tokia dovana niekada neišblės iš atminties – ši nepaprasta rožė išliks amžiams saugiai įsupta į gryno aukso patalus.

Rožė nuskinta pačiame žydėjimo įkarštyje ir pagal specialią technologiją panardinta į auksą, o žiedlapiai papildomai padengti deimanto dulkėmis, kad būtų išsaugotas jos tobulas grožis.


Kodėl verta įsigyti?

  • Tikra rožė, padengta grynu (999/1000) auksu ir deimanto dulkėmis
  • Puiki dovana
  • Individualiai numeruotas autentiškumo sertifikatas
  • Tiražas - 1999 vienetai
  • Elegantiška dėžutė

Įdomūs faktai apie rožes:

  • Seniausi radiniai yra 32-35 mln. metų senumo fosilijos iš Kolorado Uolinių kalnų, kuriose matosi erškėčių lapelių atspaudai. Rožių sukultūrinimo vieta yra Kinija. Konfucijus (551–479 m. pr. m. e.) rašo apie rožių auginimą imperatoriškuosiuose Pekino soduose.
  • Žymus graikų poetas Anakreontas gyrė gydomąjį rožių balzamo poveikį. Romos imperijos laikais Italijoje rožės (Rosa canina, R. gallica, R. alba) augintos parfumerijai ir kaip vaistinis augalas. Po Romos imperijos žlugimo rožių kaip vaistinių augalų auginimas išliko tik vienuolynų soduose.
  • Karolis Didysis 794 m. savo Capitulare de villis vel curtis imperialibus nurodė auginti vaisius, daržoves, gydomuosius augalus (tarp jų ir Rosa canina) ir rūpinosi rožių paplitimu privačiuose soduose.
  • Rožės buvo baltos arba rausvos spalvos. Raudonos ir geltonos rožės Europoje atsirado tik po XVI a. geografinių atradimų Azijoje.
  • Didelę įtaką rožių veisimui padarė Napoleono žmona Josephine de Beauharnais, kuri surinko pirmąją rožių kolekciją.

Taip, aš užsisakau tikrą rožę, padengtą auksu ir deimanto dulkėmis, už 129 €  (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 5,99 €). Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį.

Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Siunta bus pristatyta per 1-2 savaites.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Metalas:
padengta grynu (999/1000) auksu
Ypatybė:
žiedlapiai padengti deimanto dulkėmis
Aukštis:
~16 cm
Gėlė:
tikra rožė