Iki šių dienų „Spitfire“ yra narsos ir pergalės simbolis. Sąsagos, kruopščiai pagamintos pagal „Spitfire“ modelį, vertos kiekvieno aviacijos istorijos entuziasto dėmesio. Šie miniatiūriniai lėktuvėliai skirti ne tik gėrėtis, bet ir praktiškai panaudoti.

Vienas pirmųjų aviacijos inovatorių Jungtinėje Karalystėje buvo Redžinaldas Džozefas Mičelas (Reginald Joseph Mitchell), ketvirtajame XX a. dešimtmetyje pradėjęs konstruoti pažangų orlaivį, galintį skristi greičiau nei kiti to meto kariniai lėktuvai. 1936 m. kovą į orą pakilo pirmasis jo sukurtas lėktuvas „Spitfire“. Modelis išsiskyrė aerodinamiškais elipsės formos sparnais. Paaiškėjo, kad tai staigus, greitas ir manevringas lėktuvas, tačiau R. Dž. Mičelas norėjo jį dar labiau patobulinti. Konstruktorius prie „Spitfire“ darbavosi iki pat mirties 1937 m. Po to darbus perėmė jo kolega Džozefas Smitas (Joseph Smith).

Kodėl verta įsigyti?

  • Lėktuvo formos rankų darbo sąsagos
  • Puiki dovana artėjančių švenčių proga
  • Skirtos atminti žymiam II-ojo Pasaulinio karo lėktuvui
  • Sąsagas gausite elegantiškoje dėžutėje

Prieš prasidedant Antrajam pasauliniam karui, „Spitfire“ modelis papildė Britanijos Karališkųjų oro pajėgų eskadrilę, kur buvo naudojamas greta tuo metu populiaresnio modelio „Hawker Hurricane“. 1940 m. užvirus Britanijos mūšiui, abu šie lėktuvai prisidėjo atmušant nacistinės Vokietijos oro antpuolius. Tačiau tik „Spitfire“ tapo didvyriško pasipriešinimo simboliu – todėl, kad buvo našesnis, manevringesnis, o juo skrendantys pilotai dažniau sveiki ir gyvi grįždavo į sausumą, nukovę vieną priešų orlaivių.

Karui tęsiantis „Spitfire“ lėktuvai dangų raižė ne tik virš Vakarų Europos, bet ir virš Viduržemio jūros, Ramiojo vandenyno. Pilotai puikų orlaivį gyrė ir mielai rinkosi juo skristi. „Spitfire“ lėktuvai buvo naudojami ir apmokymams, ir žvalgybinėms misijoms, ir bomboms gabenti. Jų populiarumas nesumažėjo ir pasibaigus Antrajam pasauliniam karui. „Spitfire“ aktyviai skraidė iki pat septintojo dešimtmečio pradžios. Šio modelio patvarumą liudija ir tai, kad net šiais laikais pasaulyje suskaičiuojama apie 60 „Spitfire“ lėktuvų, vis dar galinčių pakilti į orą.

Sąsagas „Spitfire“ gausite elegantiškoje dėžutėje.

Taip, aš užsisakau sąsagas „Spitfire“ už 59 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 5,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-6 darbo dienas.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Metalas:
Netauriųjų metalų lydinys