Proginė gryno aukso moneta „Lietuva brangi“


Mūsų gimtinė Lietuva apdainuota ne vienoje dainoje ir aukštinta tūkstančiuose eilėraščių. Tačiau nė vienas jų nei savo reikšme, nei grožiu neprilygsta daugiau nei prieš šimtmetį pasaulio šviesą išvydusiai kunigo, profesoriaus ir poeto Jono Mačiulio-Maironio ir kompozitoriaus Juozo Naujalio dainai „Lietuva brangi“. Nenuostabu, kad eilėraštis, virtęs daina, buvo išrinktas šimtmečio kūriniu. Jis stiprybės laisvės kovotojams teikė visą dvidešimtąjį amžių, įkvėpdamas ir primindamas, dėl ko kovojama.

Išskirtinė aukso moneta „Lietuva brangi“ įamžina pasididžiavimo emocijas ir ilgą šalies istoriją. Moneta nukaldinta iš gryno 999,9/1000 aukso, pagal aukščiausios kaldinimo kokybės standartus – proof. Monetos masė yra 0,5 g, o jos skersmuo – 13,92 mm. Šio numizmatinio dirbinio tiražas - tik 500 vienetų

Kodėl verta įsigyti?

  • Nukaldinta iš gryno 999,9/1000 aukso
  • Aukščiausia kaldinimo kokybė proof
  • Išskirtinio dizaino monetos tiražas tik 500 vienetų
  • Tik „Monetų namuose“!

Monetos averse tarytum dėlionėje telpa visa, kas užkoduota Maironio eilėraščio „Lietuva brangi“ pavadinime – kaimo troba su koplytstulpiu, platus upės vingis, didinga Gedimino pilis, puošnus kryžius, liaudies raštai ir visa tai suvienijanti lietuviška trispalvė. Viršuje tarytum juostoje išaustas užrašas „LIETUVA BRANGI“.

Reverse iškaldintas Niujės herbas, monetos leidimo metai – „2021“ ir nominalas „TWO DOLLARS FIFTY CENTS“.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2021
Šalis leidėja:
Niujės sala
Nominalas:
2,5 doleriai
Metalas:
auksas (999,9/1000)
Skersmuo:
13,92 mm
Masė:
0,5 g
Kokybė:
Proof
Tiražas:
500 vnt.

Taip, aš užsisakau gryno aukso monetą „Lietuva brangi“ už 119 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-15 darbo dienų.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.