Didžiuojamės galėdami pristatyti vieną populiariausių ­„Monetų namai“ kolekcijų – „Stebuklingi Dievo Motinos paveikslai“.

Šią kolekciją sudaro tik 11 luitelių, kuriuose įamžinti ypatingi Švenčiausios Mergelės Marijos paveikslai: vainikuoti popiežiaus karūnomis, apipinti legendomis ir garsėjantys malonėmis.

Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčios pagrindinį altorių puošiantį Dievo Motinos paveikslą gaubia paslaptis. Net moksliniai tyrimai nepadėjo nustatyti, kas paveikslą nutapė ir kaip paveikslas atkeliavo į Palangą. Nors Palangos Dievo Motinos paveikslo kilmė neaiški, tačiau jo teikiamomis malonėmis neabejojama.

Palangos Švč. Mergelės Marijos su Vaikeliu paveikslas bene vienintelis Dievo Motinos paveikslas žinomas Lietuvoje esantis Švč. Mergelės Marijos paveikslas, kuriame ji pavaizduota verkianti.

Ant grynu auksu dengtų luitelių specialia spalvotos tampografijos technika atkurti Dievo Motinos atvaizdai. Turite puikią progą įvertinti aukščiausia kaldinimo kokybe bei ypatinga paveikslo atkūrimo technika ir raiška pasižyminčius kolekcijos luitelius jau dabar!

Jūs turite galimybę pirmieji įsigyti šios vertingos kolekcijos pirmąjį luitelį net 10 € pigiau –  tik už 29 € vietoj įprastos 39 € kainos (papildomai apmokamos pristatymo išlaidos – 5,99 €)*. Kartu su kiekvienu kolekcijos luiteliu Jūs nemokamai gausite autentiškumą ir kokybę patvirtinantį sertifikatą, religinio meno specialistės ruoštą išsamų aprašą, kuris leis naujomis akimis pažvelgti į žinomiausius Dievo Motinos atvaizdus.

Kodėl verta tapti šios kolekcijos savininku?

  • Visi kolekcijos luiteliai padengti grynu 999/1000 auksu
  • Kolekcija įamžina 11 Dievo Motinos paveikslų
  • Spalvota tampografija, dalinis 3D efektas
  • Pirmasis kolekcijos luitelis -  tik 29 € vietoje 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €)*

Luiteliuose taip pat įamžinome Žemaičių Kalvarijos Dievo Motinos paveikslą, Pivašiūnų Dievo Motinos paveikslą, Šv. Jurgio Dievo Motinos paveikslą, Merkinės Dievo Motinos paveikslą ir kt. 


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta luitelio kaina - 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos luitelį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Specifikacijos
Metalas:
varis, padengtas auksu (999/1000 praba)
Padengimas:
Spalvota tampografija ir dalinis 3D efektas
Matmenys:
40,0 x 60,0 mm
Masė:
52,0 g
Šalis - leidėja:
Lietuva
Kokybė:
aukščiausia kaldinimo kokybė – veidrodinis paviršius
Paveikslas:
„Švč. Mergelė Marija su Vaikeliu“
Tiražas:
10 000 vnt.

Palangos parapijoje puoselėtas didelis pamaldumas Dievo Motinai. Bažnyčioje buvo nemažai Švč. Mergelės Marijos paveikslų, tačiau tik šis pagrindiniame altoriuje esantis Dievo Motinos atvaizdas garsėjo stebuklais ir jam buvo dovanojamos dovanos – votai – už suteiktas malones. Šiuo paveikslu pradedame turbūt gražiausią savo kolekciją – „Stebuklingi Dievo Motinos paveikslai“.

Užsisakant kolekciją luitelis „Palandos Dievo Motina“ kainuoja tik 29 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €)*

Paveikslo istorija

Palangos „Švč. Mergelės Marijos su Vaikeliu“ paveikslas yra vienintelis Lietuvoje žinomas sakralinės tapybos kūrinys, kuriame Švč. Mergelė Marija vaizduojama verkianti.

Paveiksle Dievo Motina pavaizduota su karūna, kurią laiko du angelai. Vaikelis Jėzus taip pat su karūna. Dešine ranka jis laimina, o kaire laiko rutulį su kryžiumi – Pasaulio Valdovo simbolį.

Rašytiniuose šaltiniuose Palangos Dievo Motinos paveikslas pirmą kartą minimas 1677 metais. Jo kilmė nėra aiški, tačiau spėjama, kad tai galėjo būti LDK didiko Stanislovo Vainos ir jo žmonos Elžbietos Kiršenšteinaitės-Vainienės dovana Palangos bažnyčiai. Netrukus paveikslas pradeda garsėti savo malonėmis, tad yra papuošiamas sidabro aptaisais su paauksuotomis karūnomis. Vėlesniuose dokumentuose minimas ir Palangos Dievo Motinos paveikslą puošiantis auksinis rėmas. „Švč. Mergelės Marijos su Vaikeliu“ paveikslo svarbą rodo ir tai, kad paveikslas buvo dengiamas net trijų porų užuolaidų (XVII–XIX a. Žemaičių vyskupijoje buvo tradicija užuolaidomis dengti ypatingai svarbius, itin gerbiamus ir branginamus atvaizdus). Taip pat kaskart pastačius naują bažnyčią Palangoje Dievo Motinos paveikslas užimdavo garbingą vietą didžiajame altoriuje. 2008 metais baigus paveikslo restauraciją Dievo Motinos atvaizdas vėl grįžo į Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčios pagrindinį altorių.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta luitelio kaina - 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos luitelį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Taip, aš užsisakau paauksuotą luitelį „Palangos Dievo Motina“ už specialią kainą – 29 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 5,99 €). Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį.

Taip, užsisakydamas/-a luitelį „Palangos Dievo Motina“ tampu kolekcijos „Stebuklingi Dievo Motinos paveikslai“ rinkėju/-a ir sutinku į savo pašto dėžutę kartą per mėnesį gauti po vieną paauksuotą kolekcijos luitelį, kurio kaina 39 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 5,99 €).

Kiekvienas luitelis bus pristatytas specialioje apsauginėje kapsulėje kartu su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu.

Kolekciją sudaro tik 11 luitelių.

Kiekvieną siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Atsisakyti kolekcijos galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu.

Pirmoji kolekcijos siunta bus pristatyta per 4 - 6 darbo dienas.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.