Čekų grafikas ir tapytojas Alfonsas Mucha savo meistriškumu išgarsėjo secesijos laikotarpiu. 1896 m. Mucha pristatė litografijų seriją „Metų laikai“. Šioje serijoje akį traukia nimfas primenančios moterys, pavaizduotos vieną ar kitą metų laiką reprezentuojančiuose peizažuose. Muchai pavyko ne tik unikaliai perteikti kiekvienam metų laikui būdingas ypatybes, bet ir įkūnyti metų laikus bei jų kaitą spinduliuojančią nuotaiką: tyrą ir lengvą pavasarį keičia tvanki, bet žavinga vasara, o derlingas ir sodrus ruduo virsta šalta, vienišumo apgaubta žiema...

  • Grynas (999/1000) sidabras
  • Pakabuką puošia žymiojo secesijos menininko Alfonso Muchos kūrinio fragmentas
  • Pristatoma dėžutėje kartu su autentiškumo sertifikatu
  • Tik „Monetų namuose“!

Ant sidabrinio pakabuko pavaizduotas Alfonso Muchos kūrinio „Pavasaris“ fragmentas, dešinėje išgraviruotas dailininko autografas. Profesionalių juvelyrų sukurtas papuošalas pagamintas iš gryno sidabro ir atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Pakabukas pristatomas elegantiškoje dėžutėje, kurioje rasite ir dirbinio autentiškumo sertifikatą.

Kartu pristatoma ir grandinėlė!

Taip, aš užsisakau sidabrinį pakabuką su Alfonso Muchos kūrinio fragmentu už 99 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 5,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-15 darbo dienų.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Metalas:
Sidabras (999/1000)
Pakabuko svoris:
2,94 g
Pakabuko skersmuo:
20 mm
Grandinėlės ilgis:
42-45-47 cm