Paauksuotų luitelių rinkinys skirtas krikščionybės skleidėjams ir Kristaus žodžio nešėjams – apaštalams. Ant luitelių specialia tampografijos technika atkurti žymaus baroko dailininko Piterio Pauliaus Rubenso (Peter Paul Rubens) tapyti (kurti) apaštalų Petro, Jono ir Jokūbo vyresniojo portretai.

Kodėl verta įsigyti?

  • Luiteliai dengti grynu 999/1000 auksu
  • Paveikslai kurti žymaus baroko dailininko Piterio P. Rubenso
  • Specialus rėmelis ir autentiškumo sertifikatas
  • Specialia spalvotos tampografijos technika atkurti apaštalų portretai

Apaštalai – Jėzaus mokiniai, kuriuos jis siuntė skelbti pasauliui savo mokymą. Visi apaštalai dėl savo darbų mirė kankinio mirtimi išskyrus Šv. Joną. Jis buvo jauniausias iš apaštalų ir mylimiausias Jėzaus mokinys. Jono vaidmuo Bažnyčioje itin svarbus, kaip evangelisto, Apreiškimo knygos autoriaus, ženkliai prisidėjusio prie krikščionybės plitimo.

Kitas rinkinio luitelis vaizduoja apaštalą Jokūbą Vyresnįjį, Jono brolį. Apaštalo Jokūbo Vyresniojo kultas užgimė pirmaisiais metais po jo žūties. Nors jis niekada neiškėlė kojos iš gimtinės, ilgainiui Jokūbą Vyresnįjį pradėta laikyti piligrimų globėju. Žmonės į Šv. Jokūbo kelią leidžiasi ne tik religiniais sumetimais, bet ir trokšdami save išbandyti, patirti dvasinį nušvitimą.

Trečiasis rinkinio luitelis skirtas Šv. Petrui. Iš visų Jėzaus mokinių Simonas Petras išsiskyrė kaip autoritetas. Būtent jam Kristus įteikė dangaus karalystės vartų raktus. Apaštalas Petras katalikų bažnyčios laikomas pirmuoju popiežiumi, o šventuoju jį pripažįsta ir stačiatikiai.

Paveikslų autorius Piteris Paulius Rubensas (Peter Paul Rubens, 1577–1640) – garsus XVII a. flamandų tapytojas. Jis išsiskyrė savo gebėjimu paveiksluose apjungti priešingus dalykus, kaip pavyzdžiui, didybę ir subtilumą. Rubenso darbai atskleidžia jo didžiulį meistriškumą, jo gebėjimą pajausti kompoziciją ir vaizduojamų veikėjų psichologiją.

Taip, aš užsisakau paauksuotų luitelių rinkinį „Apaštalai“ už 79 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 5,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-6 darbo dienas.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Metalas:
Bronza
Padengimas:
Auksas 999/1000
Matmenys:
40 x 60 mm
Masė:
52 g
Kokybė:
Proof-like
Ypatybės:
Spalvota tampografija