Svarbiam istoriniam įvykiui - popiežiaus Pranciškaus apsilankymui Lietuvoje paminėti buvo nukaldintas 24 karatų auksu padengtas specialus medalis. 2018 metų rugsėjo 22-23 d. popiežius Pranciškus atvyko į Lietuvą ir lankėsi dviejuose šalies miestuose, Vilniuje ir Kaune. Pagal sudarytą darbotvarkę Lietuvoje per dvi dienas susitikimai su Šventuoju Tėvu vyko bent septyniose vietose, tad Lietuvoje buvo labai daug progų popiežiui susitikti su žmonėmis. Kiekvienai popiežiaus Pranciškaus vizito dienai Lietuvoje buvo numatyta ir po vieną didįjį susitikimą. Atvykęs iš Romos į Lietuvą, Šventasis Tėvas šeštadienį, rugsėjo 22 d., dalyvavo susitikime su jaunimu Vilniuje, Katedros aikštėje, o sekmadienį Kaune aukojo Šv. Mišias Santakos parke. 

 

Kodėl verta įsigyti?
  • Medalis skirtas paminėti popiežiaus Pranciškaus apsilankymą Lietuvoje 2018 metais
  • Padengtas grynu 999/1000 prabos auksu
  • Medalis pristatomas dėžutėje kartu su autentiškumo sertifikatu
  • Šį medalį galite įsigyti tik "Monetų namuose"!

 

Šis popiežiaus vizitas buvo ypatingas visai Lietuvai, nes 1993 metais, taip pat rugsėjį, Lietuvoje lankėsi Jonas Paulius II. Tai buvo pirmasis Šventojo Tėvo apsilankymas buvusioje Sovietų Sąjungos teritorijoje. Ši žinia apskriejo pasaulį ir parodė popiežiaus paramą Lietuvos žmonėms.

Lietuva – tyli liudininkė karštos meilės religijos laisvei, kuri, kaip ne kartą pabrėžiau, yra visų kitų žmogiškų ir visuomeninių laisvių pagrindas“, – 1993 m. pabučiavęs Lietuvos žemę kalbėjo Jonas Paulius II.

Popiežiaus Pranciškaus vizitą Lietuvoje įamžinančio medalio averse pavaizduotas oficialus vizito logotipas, aprėpiantis net kelis simbolius. Baltas kryžius simbolizuoja tikėjimą, Kristaus pergalę ir popiežių kaip Kristaus vietininką, taip pat Lietuvos žmonių patirtas kančias siekiant valstybinės ir tikėjimo laisvės. Liepsną primenantis elementas – tai Šventosios Dvasios gūsis. Tikimasi, kad popiežiaus apsilankymas Lietuvoje tarytum minėtasis gūsis iš naujo įkvėps tikėjimo liepsną. Centre driekiasi vizito šūkis „KRISTUS JĖZUS – MŪSŲ VILTIS“.

Medalio reverse pavaizduotas popiežiaus Pranciškaus herbas. Palei briauną iškaldintas jo popiežystės šūkis „MISERANDO ATQUE ELIGENDO“ (liet. Meiliai pažvelgė ir pasirinko).

Taip, aš užsisakau paauksuotą medalį „Popiežius Pranciškus Lietuvoje“39 € (+5,99€ pristatymo išlaidos)Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-6 darbo dienas.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2018 m.
Metalas:
varis nikelis, padengtas 999/1000 auksu
Skersmuo:
40 mm
Masė:
25 g
Kokybė:
proof-like
Tiražas:
5000 vnt.