Auksas gyvuoja jau tūkstančius metų ir visų pirma yra žinomas kaip prabangos simbolis bei turto kaupimo ir atsikaitymo priemonė. Susižavėjimas šiuo nesenstančiu istorijos liudininku neblėsta ir šiais laikais, o pasitelkus juvelyrikos meną buvo sukurtas šis nuostabus auksu padengtas laikrodis.

Padengtas grynu 999/1000 prabos auksu, su aukštos kokybės japonišku Miyota kvarciniu mechanizmu bei natūralios odos apyranke - visa tai puikiai pabrėžia, koks išskirtinis juvelyrikos šedevras yra šis laikrodis. Be to, Amerikos auksinio erelio atvaizdas ant ciferblato pasirinktas kaip pagrindinė dizaino linija neatsitiktinai - taip pabrėžiama amžina elegancija, kuri sieja šį laikrodį ir vieną iš garsiausių auksinių monetų pasaulyje. 

Šis laikrodis - tai puikus prabangos, klasikinės elegancijos ir numizmatikos grožio pavyzdys, tad prabangus laikrodis bus nuostabi dovana ne tik klasikinės mados gerbėjui, bet ir kiekvienam kolekcininkui

Kodėl verta tapti šio laikrodžio savininku?

  • Padengtas grynu 999/1000 prabos auksu
  • Garsiojo auksinio Amerikos erelio atvaizdas
  • Aukštos kokybės Miyota kvarcinis mechanizmas
  • Nerūdijančio plieno nugarėlė, preciziškas tikslumas
  • Atsparumas vandeniui - iki 3 ATM (30 metrų)
  • Elegantiška tikros odos apyrankė
  • Puiki dovana!

Ant laikrodžio matyti svarbiausias nacionalinis JAV simbolis – baltagalvis erelis. JAV nacionaliniu simboliu ir emblema baltagalvis erelis buvo išrinktas 1782 m. birželio 20 d. Valstybei reprezentuoti šis paukštis pasirinktas neatsitiktinai: tai lėmė jo ilgaamžiškumas, jėga, drąsa ir įspūdinga išvaizda. Be to, buvo manoma, jog šis gražuolis paplitęs tik Šiaurės Amerikos žemyne, taigi yra tarsi „tikras amerikietis“. Filadelfijos teisininkas Viljamas Bartonas (William Barton) pirmasis pasiūlė baltagalvio erelio atvaizdą panaudoti JAV antspaude. Savo siūlymą Bartonas motyvavo tuo, jog erelis simbolizuoja aukščiausią galią ir valdžią.

Specifikacijos
Metalas:
Nerūdijantis plienas
Padengimas:
Auksas, 999/1000
Skersmuo:
apie 42,0 mm
Mechanizmas:
Aukštos kokybės Miyota kvarcinis mechanizmas
Atsparumas vandeniui:
Iki 3 ATM (30 metrų)
Apyrankė:
Pagaminta iš tikros odos

Taip, užsisakau grynu auksu padengtą laikrodį su auksinio Amerikos erelio atvaizdu​ 49 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Siunta bus pristatyta per 4 - 6 darbo dienas. Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.