Velykinis pasiūlymas! To dar nebuvo – trimatė margučio formos moneta! Šio numizmatikos kūrinio forma, tarsi velykinio margučio, net ir dydžiu jis prilygsta paprastam vištos kiaušiniui - jo išmatavimai ~ 46 x 56 mm. Ši išskirtinė grynu 999/1000 auksu padengta moneta sveria net 175 g. Šio numizmatikos šedevro tiražas vos 500 vienetų. Garantuojame, kad Jūsų velykinis margutis bus pats stipriausias!

Kodėl verta įsigyti?

  • Pirmoji trimatė margučio formos moneta
  • Šv. Velykų simbolis trimatės monetos pavidalu
  • Moneta sveria 175 gramus
  • Padengta grynu 999/1000 auksu
  • Šio numizmatikos kūrinio tiražas vos 500 vienetų
  • Monetos išvatavimai ~ 46 x 56 mm
  • Puiki dovana Šv. Velykų proga

Kiaušinis - vienas iš seniausių pasaulio simbolių, gyvavęs, kaip žinoma, ne vėliau kaip nuo Paleolito periodo, apytiksliai 12 000 metų prieš Kristų. Daugeliui pasaulio kultūrų žinomas mitas apie Pasaulio kiaušinį, iš kurio atsirado visata, arba vadinamasis dievas kūrėjas, kartais – pati žmonija. Kiaušinis savo simboliką išlaikė iki pat šių laikų, kaip pasaulio, visatos, gyvybės ir atgimimo simbolis. Kadaise tikėta, kad jis užtikrina vaisingumą, žemės derlingumą, gyvulių našumą. Įsivyravus krikščionybei kiaušinis pradėtas sieti su Velykomis – Kristaus prisikėlimo švente. Pamažu atsirado paprotys kiaušinius Velykoms marginti. Tikėta, kad dovanojant margučius linkima sveikatos ir klestėjimo. Tradiciškai kiaušiniams marginti naudoti įvairių augalų, medžių žievių, svogūnų lukštų nuovirai. Simbolinių prasmių turintys raštai išgaunami naudojant vašką, augalų lapelius, skutinėjant. Spalvos taip pat turi ypatingą reikšmę – juoda simbolizuoja žemę, mėlyna – dangų, žalia – augmeniją, geltona – javus.

Aptakiame kiaušinio formos dirbinyje įspaustas apskritimas, kurio centre pavaizduotas karalienės Elžbietos II portretas. Jį supa užrašai „CAMEROON“, „ELIZABETH II“ ir „100 FRANCS“. Apačioje nurodyti monetos išleidimo metai. Trimatė moneta įtaisyta specialiame laikiklyje.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2019 m.
Šalis leidėja:
Kamerūnas
Nominalas:
1000 frankų
Metalas:
netauriųjų metalų lydinys padengtas grynu 999/1000 auksu
Išmatavimai:
~ 46 x 56 mm
Masė:
175 g
Tiražas:
500 vnt.

Taip, aš užsisakau paauksuotą margučio formos monetą už 129 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-6 darbo dienas.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.