Džiaugiamės galėdami Jus pakviesti į įspūdingą numizmatinę kelionę aplink visą pasaulį. Šį kartą ne tik aplankysite įvairias pasaulio valstybes, tačiau ir skaičiuosite dienas iki šv. Kalėdų!

Kadangi šv. Kalėdos vis arčiau ir arčiau, norime, kad mūsų klientai būtų pasirengę gražiausioms metų šventėms su šiuo ypatingu Advento kalendoriumi. Kiekvieną dieną pasitiksite su vis naujoje šalyje išleista moneta, kurioje atvaizduotas tai valstybei svarbus motyvas. Per visą Advento laikotarpį Jūs apkeliausite net 24 egzotiškas valstybes, tokias kaip Brazilija, Ruanda, Tailandas, Jamaika ir dar daug daugiau. Nešvaistykite laiko - šis monetų rinkinys yra puiki galimybė pradėti pažintį su numizmatikos pasauliu. Psssst, kalendorius gali būti nuostabi dovana artėjančių švenčių proga!

Kodėl verta įsigyti?

  • Kiekvieną Advento dieną - vis nauja moneta 
  • 24 monetos iš egzotiškų šalių
  • Nuostabi dovana artėjančių švenčių proga!

Čia galite pažvelgti, kur Jus nuneš ši egzotiška numizmatinė kelionė:

Specifikacijos
Kalendorius:
Medžiaga:
Popierius
Kalba:
anglų
Banknotai:
Metai:
įvairūs
Nominalas:
įvairūs
Išmatavimai :
įvairūs
Šalis - leidėja:
24 egzotiškos valstybės
Siuntos pristatymo laikas:
1 - 2 savaitės

Taip, aš užsisakau monetų rinkinį „Advento kalendorius“ už 69 €  (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį.

Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Siunta bus pristatyta per 1 - 2 savaites.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.