Ar teko grožėtis neįkainojamomis meno kolekcijomis ir įsivaizduoti genialiųjų meistrų šedevrus savo namuose? Naujoji UAB „Monetų namai“ kolekcija gali šias svajones paversti realybe!

Jūsų dėmesiui – ypatinga kolekcija, kurioje grynu 999/100 sidabru dengtos monetos, papuoštos ryškiausių pasaulio menininkų kūriniais, saugomais garsiausiuose pasaulio muziejuose. Kiekvienos grynu sidabru dengtos monetos averse, naudojant spalvotą tampografiją, detaliai atkurtas vis kitas šedevras. Kolekcininkai ne tik gaus aukštos kokybės monetas, tačiau ir puikius nemokamus** aksesuarus Muziejų kolekcijos“ saugojimui ar jos demonstravimui smalsuoliams.

Be abejonės, nėra geresnio būdo pradėti naują, jaudinančią kolekciją, negu įsigyjant spalvota tampografija bei grynu 999/1000 sidabru dengtą monetą, skirtą ryškiausiam Leonardo da Vinčio kūriniui – „Mona Lizai“. 

Pirmoji „Muziejų kolekcijos“ moneta, skirta „Mona Lizai“ bei Luvro muziejui - tai puikus pasirinkimas papildyti savo kolekciją arba nustebinti meno mylėtoją!

Būkite PIRMIEJI perkėlę „Mona Lizą“ iš garsiojo Luvro muziejau į savo svetainęPirmoji kolekcijos moneta net 20 € pigiau - tik 39 € (+pašto išlaidos 4,99 €)*

Pirmoji kolekcijos moneta – „Mona Liza“

Tiksli „Monos Lizos“, kitaip dar vadinamos „Džokonda“, istorija nėra žinoma. Meno tyrinėtojai sutaria, kad L. da Vinčis paveikslą tapyti pradėjo 1503 m. ir užtruko bent kelerius metus, jei ne ilgiau. Manoma, jog tai užsakytas moters portretas, bet užsakovo kūrinys taip ir nepasiekė. Yra teigiančių, kad dailininkas nenorėjo skirtis su pamėgtu paveikslu; pasak kitų, kūrinys iš tiesų buvo nebaigtas, todėl L. da Vinčis nesiryžo jo atiduoti.

Šiandien paveikslas saugomas po trisluoksniu neperšaunamu stiklu, kurį Luvrui padovanojo japonai. Tokių atsargumo priemonių privertė imtis didelis populiarumas ir prastėjanti kūrinio būklė. Be to, stiklas padeda apsaugoti „Mona Lizą“ nuo galimų išpuolių, tokiu kaip 1956 m. incidentas, kai paveikslas buvo aplietas rūgštimi.

Paveikslo autorius tikriausiai džiaugtųsi neblėstančiu kūrinio populiarumu ir nustebtų užminęs vieną didžiausių meno pasaulio mįslių – kas gi yra toji Mona Liza? Portrete vaizduojamos moters tapatybė nėra tiksliai nustatyta. Oficialiai teigiama, kad tai turtingo šilko pirklio Frančesko del Džiokondo (Francesco del Giocondo) jaunoji žmona Liza. Manoma, jog paveikslas užsakytas porai kraustantis į naujus namus arba po sūnaus gimimo. Tiesa, netyla spėjimai, kad tai gali būti ir Leonardo da Vinčio autoportretas arba tiesiog tobulos moters paveikslas.

Monetos reverse vaizduojamas karalienės Elžbietos II portretas. Jame taip pat nurodyta luitelio kaldinimo vieta ir metai.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta monetos kaina - 59 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąją kolekcijos monetą, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.
** Reikės apmokėti tik pristatymo išlaidas 4,99 €. Daugiau informacijos skiltyje „Pirkimo sąlygos”.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2014 m.
Metalas:
varis, padengtas 999/1000 prabos sidabru
Dekoracija:
„Mona Liza“ paveikslo atvaizdas atkurtas naudojant spalvotą tampografiją
Matmenys:
45,0 x 60,0 mm
Šalis - leidėja:
Saliamono salos
Nominalas:
1 doleris
Kokybė:
proof
Kolekcijos tiražas:
tik 2000 vnt.

Prieš Jūsų akis naujausia UAB „Monetų namai“ kolekcija, kurioje grynu sidabru dengtos monetos, papuoštos ryškiausių menininkų kūriniais, saugomais garsiuose pasaulio muziejuose. Kiekvienos sidabru dengtos monetos averse, naudojant spalvotą tampografiją, detaliai atkurtas vis kitas šedevras. Kolekcininkai ne tik gaus aukštos kokybės monetas, tačiau ir puikius nemokamus** aksesuarus - po 3 surinktų „Muziejų kolekcijos“ monetų gausite dailią dėžutę jų saugojimui, o surinkus 12 monetų - elegantišką stovą kolekcijos demonstravimui smalsuoliams.

Nėra geresnio būdo pradėti naują, jaudinančią kolekciją, negu įsigyjant spalvota tampografija bei grynu 999/1000 sidabru dengtą monetą, skirtą ryškiausiam Leonardo da Vinčio kūriniui – „Mona Lizai“. 

  • Pirmasis šedevras kolekcijoje - paslaptingoji „Mona Liza“ 
  • Padengta grynu 999/1000 prabos sidabru
  • Spalvota tampografija atkurti garsiausi paveikslai
  • Aukšta Proof kaldinimo kokybė
  • Pirmoji moneta - NET 20 € pigiau - 39 € (+ pašto išlaidos 4,99 €)*
  • Elegantiškas dėklas bei dėžutė monetoms saugoti**

Kitos kolekcijos monetos:


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta monetos kaina - 59 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąją kolekcijos monetą, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.
** Reikės apmokėti tik pristatymo išlaidas 4,99 €. Daugiau informacijos skiltyje „Pirkimo sąlygos”.

Taip, aš užsisakau grynu sidabru dengtą monetą „Mona Liza“ už specialią kainą – 39 €  (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį.

Taip, užsisakydamas/-a monetą „Mona Liza“ tampu kolekcijos „Muziejų kolekcija“ rinkėju/-a ir sutinku į savo pašto dėžutę kartą per mėnesį gauti po vieną pasidabruotą kolekcijos monetą, kurios kaina 59 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Surinkęs/-usi 3 kolekcijos monetas gausiu dėžutę monetoms saugoti. Dėžutė yra nemokama, kainuos tik pristatymas į namus – 4,99 €.


Surinkęs/-usi 12 kolekcijos monetų gausiu reprezentacinį stovelį monetoms eksponuoti. Stovelis yra nemokamas, kainuos tik pristatymas į namus – 4,99 €.

Atsisakyti kolekcijos galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu.

Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Siunta bus pristatyta per 4-6 darbo dienas.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.