Didžiuojamės Jums pristatydami išskirtinį iš Humanium metalo nukaldintų monetų rinkinį, skirtą žmonių princesei Dianai. Humanium – tai labdaros organizacija, perdirbanti nelegalius ginklus ir iš gauto metalo gaminanti gyvybei pavojaus nekeliančias plataus vartojimo prekes. Visas pelnas, gautas jas pardavus, grąžinamas smurto paveiktoms bendruomenėms, siekiant kovoti su smurtu ir skurdu.

Princesė Diana vadinama „Žmonių princese“ dėl savo vykdytos humanitarinės veiklos – dirbo su šimtais skirtingų labdaros programų, lankėsi mokyklose, ligoninėse, labdaringuose vakaruose, daug dėmesio skyrė kenčiantiems žmonėms. 

Deja, Dianos gyvenimas nutrūko 1997 m. rugpjūčio 31 dieną. Ji drauge su savo draugu Dodžiu Al Fajedu, persekiojama paparacių, žuvo automobilio avarijoje Paryžiuje. Tragiška princesės žūtis sukrėtė visuomenę, o per jos laidotuves Londono gatves užplūdo daugiau nei milijonas žmonių. Tačiau net ir tada Dianos humanitarinė misija tęsėsi – per savaitę po jos mirties Velso princesės memorialiniam fondui buvo paaukota 150 mln. JAV dolerių. Fondas ir toliau remia įvairiausius projektus, kurie buvo svarbūs princesei Dianai.

  • Rinkinį sudaro dvi monetos: vieną iš monetų puošia princesės Dianos atvaizdas
  • Ši moneta padengta etišku būdu išgautu auksu
  • Abi monetos pagamintos iš Humanium metalo
  • Vienai monetai nukaldinti, buvo sunaikinti net 24 nelegalūs ginklai
  • Ribotas tiražas
  • Tik „Monetų namuose“

Pirmosios rinkinio monetos averse iškaldinta Dianos vardo pirmoji raidė „D“, virš jos puikuojasi karūna. Fone – mėgstamiausios princesės gėlės neužmirštuolės ir rožės.

Antrosios rinkinio monetos, kuri padengta aukščiausios prabos etišku būdu išgautu auksu, averse matyti princesės Dianos atvaizdas. Jį supa neužmirštuolės ir juostos su užrašais „The People‘s princess“ (Žmonių princesė) ir „DIEU DEFEND LE DROIT“ (Dievas gina teisę). Kompoziciją vainikuoja karūna.

Monetų reverse iškaldintas Gibraltaro herbas. Palei briauną iškaldintas užrašas: „ELIZABETH II D G REGINA“ (Elžbieta II karalienė iš Dievo malonės), taip pat nurodytas šalies leidėjos pavadinimas, monetos nominalas ir leidimo metai.

Monetų rinkinys supakuotas elegantiškoje dėžutėje kartu su juo gausite autentiškumą patvirtinantį sertifikatą.

Taip, aš užsisakau Humanium metalo monetų rinkinį „Žmonių princesė Diana“ už 149 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 5,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-6 darbo dienų.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
„Žmonių princesė Diana“:
Leidimo metai:
2021
Šalis leidėja:
Gibraltaras
Nominalas:
Pusė kronos (angl. crown)
Metalas:
Humanium
Padengimas:
Etišku būdu išgautas auksas
Skersmuo:
32 mm
Masė:
14,14 g
Kokybė:
Proof-like
Tiražas:
100000 vnt.
„D“:
Leidimo metai:
2021
Šalis leidėja:
Gibraltaras
Nominalas:
1 krona (angl. crown)
Metalas:
Humanium
Skersmuo:
36 mm
Masė:
28,28 g
Kokybė:
Proof
Tiražas:
29999 vnt.