Džiaugiamės galėdami Jus pakviesti į įspūdingą numizmatinę kelionę aplink pasaulį. Šį kartą ne tik aplankysite įvairias pasaulio valstybes, tačiau ir skaičiuosite dienas iki šv. Kalėdų!

Kadangi šv. Kalėdos vis arčiau ir arčiau, norime, kad mūsų klientai būtų pasirengę gražiausioms metų šventėms su šiuo ypatingu Advento kalendoriumi. Kiekvieną dieną pasitiksite su vis naujoje šalyje išleista moneta. Per visą Advento laikotarpį Jūs apkeliausite net 24 egzotiškas valstybes, tokias kaip Brazilija, Naujoji Zelandija, Peru, Kazachstanas ir dar daug daugiau. Nešvaistykite laiko - šis monetų rinkinys yra puiki galimybė pradėti pažintį su numizmatikos pasauliu.

Kodėl verta įsigyti?

  • Kiekvieną Advento dieną - vis nauja moneta
  • 24 monetos iš įvairių pasaulio šalių
  • Individuali numeracija
  • Nuostabi dovana artėjančių švenčių proga!


Taip, aš užsisakau monetų rinkinį „Advento kalendorius“ už 79 €  (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 5,99 €). Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį.

Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Siunta bus pristatyta per 1-2 savaites.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Kalendorius:
Medžiaga:
Popierius
Kalba:
anglų
Monetos:
Metai:
įvairūs
Nominalas:
įvairūs
Išmatavimai :
įvairūs
Šalis - leidėja:
24 valstybės
Kokybė:
UNC
Tiražas:
2999 vnt.
Ypatybė:
Individuali numeracija