Ypatingas dirbinys – iš gryno sidabro nukaldinta moneta-pakabutis. Jį puošia du galingi simboliai: Saulė ir Mėnulis, – taigi, tai ne tik dailus papuošalas, bet ir darną, harmoniją simbolizuojantis, sėkmę pritraukiantis talismanas. Dirbinio tiražas tik 999 vienetai visame pasaulyje, jis nukaldintas pagal aukščiausios kaldinimo kokybės standartus – proof.

Kodėl verta įsigyti?

  • Nukaldinta  gryno 999/1000 sidabro
  • Išskirtinė ir elegantiška dovana
  • Tik 999 vienetai visame pasaulyje
  • Aukščiausia kaldinimo kokybė – proof

Dirbinio averse pavaizduota Saulės ir Mėnulio sąjunga, įkūnijanti darną, harmoniją ir pusiausvyrą. Greta rikiuojasi žvaigždės, o  palei monetos briauną pavaizduotas visas Mėnulio ciklas – nuo pilnaties iki jaunaties.

Monetos reverse pavaizduoti Saulės, Mėnulio ir Žemės simboliai, taip pat mažesni kitų Saulės sistemos planetų ženklai. Užrašai palei briauną nurodo monetos išleidimo šalį (Kamerūno Respublika) ir metus, taip pat dirbinio nominalą (500 Centrinės Afrikos frankų).

Specifikacijos
Leidimo metai:
2020
Šalis leidėja:
Kamerūnas
Nominalas:
500 frankų
Metalas:
sidabras (999/1000)
Skersmuo:
32 mm
Masė:
10 g
Kokybė:
Proof
Tiražas:
999 vnt.

Taip, aš užsisakau gryno sidabro monetą-pakabutį „Saulė ir Mėnulis“ už 179 €Sąskaitą apmokėsiu internetu arba atsiimdama(-s) siuntą.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 2-4 savaites.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.