Unikalus pasiūlymas! Sidabro moneta įamžinanti visų laikų žymiausio piratų laivo ir jo kapitono – Juodabarzdžio, legendą. Ši moneta pagaminta iš gryno 999/1000 sidabro, o jos masė 2 uncijos. Ypač gilaus reljefo monetos skersmuo 45 mm, ji papuošta mėlynu epoksidu. Moneta pristatoma unikalioje dėžutėje – kompase, o monetos tiražas vos 500 vienetų visame pasaulyje

Legenda apie nuožmų ir negailestingą Karibų jūros ir vakarinės Atlanto vandenyno dalies piratą gyvuoja iki pat šių dienų. Edvardas Tečas, geriau žinomas kaip Juodabarzdis (1680 m. – 1718 m. lapkričio 22 d.) karaliavo vandenyse, Piratų Aukso amžiaus laikotarpiu. Jo žymiausias laivas – „Karalienės Anos kerštas“. Manoma, kad laivo pavadinimas kilęs nuo Ispanijos įpėdinystės karo, kuris vyko 1701–1714 m. tarp keleto didžiųjų Europos valstybių dėl Burbonų dinastijos siekio personaline unija sujungti Prancūziją ir Ispaniją. Šis karas Amerikoje buvo žinomas kaip “Karalienės Anos karas”. Tikima, kad Juodabarzdis dalyvavo šiame kare kuomet tarnavo karališkajame laivyne, o tapęs piratu šį vardą davė savo numylėtajam laivui su kuriuo  vienerius metus, jis keliavo į pačius svarbiausius žygius. 

 

Kodėl verta įsigyti?

  • 2 uncijos gryno sidabro
  • Pristatoma išskirtinėje dėžutėje – kompase
  • Itin gilus reljefas ir smulkios detalės
  • Tiražas vos 500 vienetų visame pasaulyje

Monetos averse pavaizduotas „Karalienės Anos kerštas“ burlaivis, vadovaujamas kapitono Edvardo Tečo-Juodabarzdžio. Laivas skrodžia putotas Atlanto bangas, kurios sukurtos pasitelkus mėlyną epoksidą. Palei viršutinę briauną driekiasi užrašas „Queen Anne’s Revenge“ (Karalienės Anos kerštas). Apačioje pavaizduotas kompasas, o jame – Juodabarzdžio portretas.

Monetos reversas apipavidalintas kaip burlaivio denis. Jo centre iškaldintas vairas, o viršuje – užrašas „Golden Age of Sail“ (Burlaivių aukso amžius). Užrašai, besidriekiantys palei apatinę briauną, nurodo monetos išleidimo vietą (Kamerūno Respublika), nominalą (2000 Centrinės Afrikos frankų), išleidimo metus ir sidabro grynį.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2019
Šalis leidėja:
Kamerūnas
Nominalas:
2000 frankų
Metalas:
sidabras (999/1000)
Skersmuo:
45 mm
Masė:
62,2 g
Ypatybės:
Sendintas paviršius, gilus reljefas, papuošta mėlynu epoksidu
Tiražas:
500 vnt.

Taip, aš užsisakau gryno sidabro medalį „Trakų salos pilis“ už 99 €papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-6 darbo dienas.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.