Su pasididžiavimu pristatome nepaprastą kolekciją „Didingoji Lietuva“. 

Kolekcijos medalius sukūrė garsios menininkų Kalinauskų šeimos atstovė – Lina Kalinauskaitė. Jos sukurti medaliai alsuoja istorijos pajautimu bei nepaprastu išraiškingumu.

Kodėl verta rinkti šią kolekciją?

 • Medaliai nukaldinti iš sidabro (praba 800/1000)
 • Garsios menininkės - Linos Kalinauskaitės - kurti medaliai
 • Ribotas kolekcijos tiražas - tik 1000 vnt.
 • Originalus dizainas, aukščiausia medalių kaldinimo kokybė
 • Pirmojo medalio „Karalius Mindaugas"  kaina - tik 59 € vietoj įprastinių 89 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €) *

Kiekvienas kolekcijos medalis pristatomas:

 • specialioje apsauginėje kapsulėje
 • su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu

Surinkę tris kolekcijos medalius dovanų gausite (kainuos tik pristatymas – 4,99 €):

 • albumą sertifikatams
 • dailią medinę dėžutę medaliams susidėti

Kolekciją sudaro tik 12 medalių, kuriuose įamžinti Lietuvos valstybę kūrę valdovai ir svarbiausios, įtakingiausios didikų giminės. Didelę galią Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje turėjo teisės dokumentai. Lietuvos Statutai buvo tokie svarbūs, kad net valdovas privalėjo laikytis Statuto nuostatų, todėl į kolekciją įtrauktas ir sidabro medalis skirtas Lietuvos Statutams.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta medalio kaina - 89 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos medalį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2014 m.
Autorė:
Lina Kalinauskaitė
Metalas:
sidabras (800/1000)
Skersmuo:
38,6 mm
Masė:
28,28 g
Nukaldinta:
St. Paul's monetų kalykloje (Didžioji Britanija)
Kokybė:
veidrodinis paviršius, matinis reljefas („proof“)
Tiražas:
1 000 vnt.

Didžiuojamės galėdami pristatyti Lietuvos valstybės kūrėjui – karaliui Mindaugui – skirtą sidabro medalį.

Mindaugas – pirmasis Lietuvos valdovas. Mindaugo nuopelnai mūsų šaliai yra neaprėpiami: juk jis sukūrė valstybę, suteikusią galimybę išlikti lietuvių tautai ir vėliau perimti Vakarų civilizaciją.

Pirmasis Lietuvos karalius, suvienijęs atskiras lietuvių žemes į vieną Lietuvą.

Mindaugas buvo ne tik pirmasis, bet ir vienintelis Lietuvos karalius. Tačiau Mindaugo vainikavimas svarbus ir kitu požiūriu – jis tarytum pažymi valstybės kūrimosi pabaigą, nes Lietuva buvo pripažinta to meto pasaulyje. Nors Mindaugo pėdomis nepasekė vėlesni Lietuvos valdovai, kurie iki pat XIV a. pab. buvo neapsikrikštiję ir nekarūnuoti, tačiau ant Mindaugo sukurtų valstybės pamatų jau XIV a. išaugo Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė, plačiai nusidriekusi nuo Baltijos iki Juodosios jūros. 

Pirmasis kolekcijos medalis „Karalius Mindaugas“:

 • nukaldinta iš sidabro (praba 800/1000)
 • sukūrė garsi menininkė - Lina Kalinauskaitė
 • originalus dizainas, aukščiausia kaldinimo kokybė
 • už specialią kainą - tik 59 € vietoj 89 € (+ 4,99 € pristatymo išlaidos)*;
 • medalis pristatomas apsauginėje kapsulėje su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu.

Medalio averse pavaizduota karaliaus Mindaugo figūra profiliu su kardu rankoje. Fone matyti mūšio scena. Pusračiu palei monetos briauną iškaldintas užrašas „MYNDOWE DEI GRA REX LETTOWIE“ (Mindaugas Dievo malone Lietuvos karalius).

Reverse matyti ornamentinis kartušas su Vyčiu viršuje ir Gediminaičių stulpais apačioje. Viduryje išdėstytas kolekcijos pavadinimas „DIDINGOJI LIETUVA“.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta medalio kaina - 89 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos medalį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Taip, aš užsisakau sidabrinių medalių kolekciją „Didingoji Lietuva“ ir sutinku kiekvieną mėnesį gauti po vieną kolekcijos medalį.

Pirmąjį kolekcijos medalį „Karalius Mindaugas“ gausiu už specialią kainą – 59 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį.

Kiekvieną kitą kolekcijos medalį gausiu už įprastą kainą – 89 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Medaliai bus pristatomi į pašto dėžutę su sąskaita apmokėjimui. Surinkęs/-usi 3 kolekcijos medalius gausiu prabangią medinę dėžutę medaliams laikyti bei albumą sertifikatams. Dėžutė ir albumas nemokami, kainuos tik pristatymas į pašto skyrių – 4,99 €.

Atsisakyti kolekcijos galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu. Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Pirmosios siuntos pristatymas gali užtrukti daugiau nei 1 savaitę.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.