Paauksuotas medalis „SLAVA UKRAINI!“ įamžina begalinę Ukrainos stiprybę bei jai skiriamą padėką už nepailstamą kovą ginant ne tik savo, bet ir kitų laisvę. Nors šis medalis tėra smulkus bendrystės ir rūpesčio gestas, verta tikėti, jog kiekvienas palaikymo simbolis yra tvirtas žingsnis Ukrainos pergalės link.

  • Medalio averse Ukrainos ir jos sostinės Kijevo globėjas Šv. Arkangelas Mykolas - kovos su blogiu simbolis
  • 10 eurų nuo kiekvieno parduoto medalio skiriama organizacijai „Mėlyna ir geltona“
  • Dengta grynu (999/1000) auksu
  • Dėžutė ir autentiškumo sertifikatas
  • Tik „Monetų namuose“!

Medalio averse pavaizduota Ukrainos ir Kyjivo globėjo bei sargo – Šv. Arkangelo Mykolo – skulptūra, jos kontūrai paauksuoti. Dirbinio foną puošia Ukrainos vėliavos spalvos. Viršuje palei briauną iškaldintas šūkis „SLAVA UKRAINI!“.

Reverse iškaldinta širdelė bei padėkos žodžiai įvairiausiomis pasaulio kalbomis: lietuviškai („Ačiū“), latviškai („Paldies“), estiškai („Aitäh“) ir t.t.

Taip, aš užsisakau medalį „Slava Ukraini!“ už 59 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 5,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 3-4 savaites.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2022
Metalas:
Vario-nikelio lydinys
Padengimas:
Auksas (999/1000)
Masė:
28 g
Skersmuo:
38,61 mm
Kokybė:
Proof-like
Tiražas:
500 vnt.