Su džiaugsmu pristatome bene įspūdingiausią „Monetų namai” sukurtą medalių kolekciją – „Lie­tuvos architektūros paminklai”. Tai išskirtinai dailūs, raudonu ir geltonu auksu dengti atminimo medaliai, įamžinantys Lietuvos architektūros paminklus. Unikali istorinė gotikinė architektūra, baroko perlai ir Kauno art deco – visa tai ir dar daugiau įamžinta net 45 milimetrų skersmens, spalvotu auksu dengtuose medaliuose.

Didžiuojamės galėdami savo kolekcininkams pristatyti ypatingai dailaus dizaino ir subtilų Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios rafinuotumą perteikiantį pirmąjį kolekcijos medalį. Net 45 mm skersmens medalyje atkurtos fasado for­mos, puošnus ir didingas bažnyčios interjeras.

Jau šiandien Jūs turite progą užsisakyti pirmąjį kolekcijos medalį „Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia”, paauksuotą raudonu ir geltonu aukščiausios prabos auksu (999/1000)

Kodėl verta rinkti šią kolekciją?

 • Medaliai padengti raudonu ir geltonu (praba 999/1000) auksu
 • Kolekcijoje įamžinti įstabiausi Lietuvos architektūros paminklai
 • Ypatingai smulkios detalės, itin aukšta kokybė
 • Medinė dėžutė ir albumas sertifikatams laikyti DOVANŲ **
 • Pirmasis medalis – Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia
 • Visa tai - net 20 € pigiau - vos 29  (+ pristatymo išlaidos 5,99 €)* vietoje 49 €!


Kiekvienas raudonu ir geltonu aukščiausios prabos auksu (999/1000) paauksuotas kolekcijos medalis, bus pristatomas:

 • apsauginėje kapsulėje
 • su autentiškumo sertifikatu
 • išsamiu aprašu

Kolekcijos medaliai: 


* Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta medalio kaina - 49 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos medalį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.
** Reikės apmokėti tik pristatymo išlaidas - 5,99 €. Daugiau informacijos pirkimo sąlygose.

Didžiuojamės galėdami savo kolekcininkams pristatyti ypatingai dailaus dizaino ir subtilų Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios grožį perteikiantį pirmąjį kolekcijos medalį. Net 45 mm skersmens medalyje atkurtos bažnyčios fasado for­mos, rafinuotas ir gausiai puoštas interjeras.

 Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia

Dėl savo unikalaus interjero Šv. Petro ir Povilo bažnyčia Vilniuje interneto tinklapio churchpop.com lankytojų 2015 m. buvo išrinkta viena gražiausių katalikų bažnyčių pasaulyje. Tai yra puikus suklestėjusio baroko architektūros, plastikos ir monumentalios tapybos sintezės pavyzdys, vienas vertingiausių barokinio meno paminklų mūsų šalyje. Skulptūrinės puošybos gausumas bažnyčios interjero nedaro pernelyg perkrauto, monotoniško ir varginančio. Pagrindinės programos temos: ant uolos (šv. Petro) pastatyta Bažnyčia, apaštalystė, riterystė ir skaistybė pinasi į gana lengvai skaitomą ir tuo pat metu turtingą detalių visumą, kurios dalių interpretacijoms reikia ne vienos studijos.

Kodėl verta tapti šios kolekcijos savininku?

 • Pirmasis medalis – Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia
 • Medaliai padengti raudonu ir geltonu (praba 999/1000) auksu
 • Kolekcijoje įamžinti įstabiausi Lietuvos architektūros paminklai
 • Ypatingai smulkios detalės, itin aukšta kokybė
 • Medinė dėžutė ir albumas sertifikatams laikyti DOVANŲ **
 • Visa tai – net 20 € pigiau – vos 29  (+ pristatymo išlaidos 5,99 €)* vietoje 49 €!

*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta medalio kaina – 49 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos medalį, skambinkite telefonu +370 5 274 20 27.
** Reikės apmokėti tik pašto išlaidas - 5,99 €. Daugiau informacijos pirkimo sąlygose.

Taip, aš užsisakau paauksuotą medalį „Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia" už specialią kainą – tik 29 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį

Taip, užsisakydamas/-a medalį „Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia" tampu kolekcijos „Lietuvos architektūros paminklai“ rinkėju/-a ir sutinku į savo pašto dėžutę kas 3-4 sav. gauti po vieną paauksuotą kolekcijos medalį, kurio kaina 49 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Surinkęs/-usi 3 kolekcijos medalius gausiu prabangią medinę dėžutę medaliams laikyti bei albumą sertifikatams. Dėžutė ir albumas nemokami, papildomai kainuos tik pristatymas į pašto skyrių – 5,99 €.

Kiekvieną medalį galiu grąžinti per 15 dienų nuo jo gavimo.

Atsisakyti kolekcijos galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu.

Pirmasis kolekcijos medalis bus pristatytas per 4-6 darbo dienas.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Metalas:
bronza, padengta grynu auksu
Padengimas:
raudonas ir geltonas auksas, 999/1000 praba
Skersmuo:
45,0 mm
Masė:
34,45 g
Kokybė:
blizgus paviršius, matinis reljefas („proof-like”)
Autorius:
Joaquin Jimenez
Tiražas:
7 500 vnt.