Dažnai girdime: Lietuva – krepšinio šalis, o lietuviams krepšinis – antroji religija. Krepšinis suvienija Lietuvą, o mūsų sirgaliai – vienybės vėliavnešiai. Organizuotą palaikymą tribūnose Lietuvos sirgaliai kuria nuo auksinio 2003 metų Europos čempionato Švedijoje. 

Su džiaugsmu pristatome kolekciją „Lietuvos krepšinio pergalės“. Grynu auksu dengti ir specialia UV spauda puošti medaliai primena pergalingas Lietuvos krepšinio rinktinės akimirkas.

Neslėpdami susižavėjimo mūsų šalies krepšinio rinktinės sirgaliais, ypatingą kolekciją pradedame būtent nuo jiems skirto medalio - „Krepšinio rinktinės sirgaliai“! Užsakant kolekciją, pirmasis medalis kainuoja tik 1 € vietoj įprastinių 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €)*!

Kolekciją „Lietuvos krepšinio pergalės“ taip pat sudaro medaliai, įamžinantys rinktinės iškovotus aukso, sidabro ir bronzos medalius įvairiuose čempionatuose. Sukurta bendradarbiaujant su Lietuvos krepšinio federacija.

Kodėl verta rinkti šią kolekciją?

  • Pirmasis kolekcijos medalis – „Krepšinio rinktinės sirgaliai“
  • Medaliai padengti grynu 999/1000 prabos auksu
  • Įamžintos Lietuvos krepšinio rinktinės pergalės
  • Kartu su pirmuoju medaliu – nemokamas reprezentacinis dėklas medaliams
  • Pirmojo medalio kaina – tik 1 € vietoj įprastinių 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €)*
  • Kiekvieno kito kolekcijos medalio kaina 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €)*

DOVANA!

Užsisakykite kolekciją „Lietuvos krepšinio pergalės“ dabar ir kartu su pirmu medaliu dovanų gausite proginį medalį „Lietuvos krepšiniui 100 metų“.

Kiekvienas kolekcijos medalis pristatomas:

  • specialioje apsauginėje kapsulėje
  • su autentiškumo sertifikatu
  • su LKF specialistų paruoštu išsamiu temos aprašu


* Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta medalio kaina – 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos medalį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Taip, aš užsisakau paauksuotų medalių kolekciją „Lietuvos krepšinio pergalės“ ir sutinku kas 3-4 savaites gauti po vieną kolekcijos medalį.

Pirmąjį kolekcijos medalį „Krepšinio rinktinės sirgaliai" gausiu už specialią kainą - 1 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį. Kartu su pirmuoju medaliu DOVANŲ gausiu reprezentacinį dėklą medaliams ir proginį medalį „Lietuvos krepšiniui 100 metų“.

Kiekvieną kitą kolekcijos medalį gausiu už įprastą kainą - 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Medaliai bus pristatomi į pašto dėžutę su sąskaita apmokėjimui. Kiekvienas kolekcijos medalis bus pristatytas apsauginėje kapsulėje kartu su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu, kurį ruošė Lietuvos krepšinio federacijos specialistai.

Atsisakyti kolekcijos galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu. Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Siunta bus pristatyta per 2 - 3 savaitės.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Pirmasis kolekcijos medalis:
„Krepšinio rinktinės sirgaliai"
Leidimo metai:
2023 m.
Metalas:
žalvaris
Padengimas:
grynas auksas, 999/1000 praba
Ypatybė:
aversas dengtas spalvomis
Skersmuo:
40 mm
Masė:
25,0 g
Kokybė:
proof-like
Tiražas:
7 500 vnt.
Siuntos pristatymo laikas::
2 - 3 savaitės.