NAUJIENA! Pirkdami aukso luitelį „Kryžių kalnas“, atsiskaitykite dalimis!

Dabar už aukso luitelį „Kryžių kalnas“ galite atsiskaityti dalimis - norime, kad kuo daugiau mūsų ištikimų klientų galėtų pasidžiaugti šiuo išskirtiniu kūriniu, tad siūlome galimybę išdalinti sumą į 3 įmokas be jokių palūkanų ar papildomų mokesčių! Mokėjimai būtų vykdomi tokiomis dalimis:

 1. 100 € prekės atsiėmimo metu;
 2. 100 € per 30 kalendorinių dienų nuo prekės išsiuntimo datos*;
 3. 99 €  per 60 kalendorinių dienų nuo prekės išsiuntimo datos*.

SVARBU! Pasiūlymas galioja užsakymą pateikus internetu.


Skubame Jus pradžiuginti ypatingu aukso luiteliu, įamžinančiu vietą Lietuvoje, traukiančią maldininkus iš viso pasaulio. Tai Kryžių kalnas – ne tik tikėjimo, bet ir rezistencijos okupantams simbolis, lietuvių vienybės ir ryžto išraiška.

Šiaurės Lietuvoje, netoli Šiaulių, esantis Kryžių kalnas iš tiesų yra piliakalnis, žinomas Jurgaičių (kartais Domantų) pavadinimu. Tai išskirtinė vieta, talpinanti per 200 000 įvairiausių kryžių ir kitų religinių simbolių. Vieni kryžiai didžiuliai, siekiantys poros metrų aukštį; kiti visai mažyčiai. Yra kryžių iš medžio, metalo, akmens ir kasdien jų skaičius tik didėja.

Tai ypatinga vieta Lietuvoje, tad jai įamžinti, sukūrėme nepakartojamą monetą - naudojant iškiliąją kalybą, iš 1 g gryno 999/100 aukso nukaldintas luitelis, kurio išmatavimai net 34,6 mm x 23 mm x 5 mm. Preciziškai atvaizduotos smulkiausios detalės, o pats luitelis individualiai numeruotas ir pristatomas prabangioje medinėje dėžutėje. 

Kodėl verta tapti šio luitelio savininku?

 • Tikėjimo, vienybės ir ryžto simbolis
 • Gryno 999/1000 aukso moneta
 • Iškilioji kalyba su trimačio vaizdo efektu
 • Išmatavimai - net 34,6 mm x 23 mm x 5 mm
 • Luitelio tiražas - tik 500 vnt.
 • Individuali numeracija
 • Pristatoma proginėje dėžutėje

Gryno aukso luitelis „Kryžių kalnas“

Šio išskirtinio iš gryno aukso nukaldinto luitelio averse vaizduojama Kryžių kalno panorama. Viršuje nurodyti luitelio nukaldinimo metai. Apačioje driekiasi užrašas „HILL OF CROSSES“ (Kryžių kalnas). 

Reverse pavaizduotas Fidžio herbas ir nurodytas monetos nominalas (5 doleriai).

Kartu su luiteliu gausite autentiškumą patvirtinantį sertifikatą, kuriame rasite informacijos apie luitelio duomenis.

*Pastaba: remiantis mūsų statistika, nuo prekės išsiuntimo iki pristatymo vidutiniškai praeina 2 - 3 darbo dienos. 

Specifikacijos
Leidimo metai:
2017
Metalas:
auksas, 999,9/1000
Masė:
1,0 g
Išmatavimai:
34,6 mm x 23 mm x 5 mm
Kokybė:
Proof-like
Technologija:
Iškilioji kalyba su trimačio vaizdo efektu
Tiražas:
500 vnt.
Nominalas:
5 Fidžio doleriai
Šalis-leidėja:
Fidžis

Kryžių kalnasViduramžiais ant piliakalnio stūksojo medinė pilis, bet 1348 m. Livonijos ordinas ją sugriovė. Ilgą laiką kalva dunksojo plika. Pirmieji kryžiai ant jos atsirado XIX a. viduryje. Tiksliai nėra žinoma, kodėl žmonės nusprendė ant Jurgaičių piliakalnio statyti kryžius. Spėjama, kad apylinkių gyventojai taip melsdavo sveikatos. Taip pat tikėtina, kad per 1863 m. sukilimą žuvusių asmenų artimieji, negalėdami aukų palaidoti, jų atminimą pagerbė ant aukščiausios apylinkių kalvos pastatydindami kryžius. Tuo metu statyti kryžius prie sodybų buvo draudžiama, todėl žmonės ir rinkosi nuošalesnę vietą.

Sovietų okupacinė valdžia Kryžių kalną laikė piktžaizde ir 1961 m. pradėjo jo naikinimą. Mediniai kryžiai buvo sudeginti, metaliniai – išvežti į laužą, o akmeniniai užkasti arba skandinami. Tokie antpuoliai vyko penkis–šešis kartus, bet Kryžių kalnas kaskart atgydavo. Žmonės, prisidengę tamsa, eidavo statyti kryžių, taip išreikšdami teisę į tikėjimo laisvę. Kryžių kalnas tapo pasipriešinimo okupantams simboliu, jis įkūnijo lietuvių ryžtą, drąsą, atkaklumą. Nei grasinimai, nei naikinimai, nei sustatyti sargai netrukdė žmonėms išreikšti savo valios.

Lietuvai atgavus nepriklausomybę Kryžių kalnas dar labiau suklestėjo, o po 1993 m. įvykusio popiežiaus Jono Pauliaus II vizito išgarsėjo visame pasaulyje. Neilgai trukus kryžiai kryželiai nusėjo ir piliakalnio prieigas, nes ant šlaitų tiesiog nebeliko vietos. 2008 m. prie kalno buvo pašventintas pranciškonų eremas – vienuolynas. Šiandien Kryžių kalnas – turistų ir maldininkų lankoma vieta, ryžto ir tikėjimo simbolis, išlikęs nepaisant negandų, draudimų, griovimų.

Taip, užsisakau gryno aukso luitelį „Kryžių kalnas“ už 299 €. Sąskaitą apmokėsiu dalimis, pagal žemiau pateiktą grafiką:

 1. 100 € atsiimdamas/-a siuntinį;
 2. 100 € per 30 kalendorinių dienų nuo prekės išsiuntimo datos*;
 3. 99 €  per 60 kalendorinių dienų nuo prekės išsiuntimo datos*.

Patikslintas mokėjimų grafikas bus pateiktas su siuntiniu pristatytoje sąskaitoje. 

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4 - 6 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo datos. 

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

*Pastaba: remiantis mūsų statistika, nuo prekės išsiuntimo iki pristatymo vidutiniškai praeina 2 - 3 darbo dienos.