Katalikų bažnyčioje vienas žymiausių kryžių yra pektoralinis kryžius (pektoralas), nešiojamas popiežių, kardinolų, arkivyskupų ir vyskupų. Šie kryžiai nešiojami tiek kasdieniniame gyvenime, tiek religinių apeigų metu kartu su klergijos patvirtintais oficialiais drabužiais. Pektoralas kabinamas ant kaklo arba laikomas kairėje marškinių ar švarko kišenėje taip, kad būtų matoma tik grandinėlė.

Pirmasis pektoralas buvo paminėtas popiežiaus Hilarijaus 461 m., tačiau tradicija jie tapo gerokai vėliau. XVI a. popiežius Pijus V pirmasis patvirtino kryžių kaip būtinąją popiežių aprangos dalį kartu su žiedu, mitra ir arnotu.

Kodėl verta įsigyti?

  • Inkrustuota Swarovski kristalais
  • 46 cm ilgio grandinėlė su užsegimu karabinu
  • Išskirtinis papuošalas - puiki dovana!
  • Sukurta popiežiaus Benedikto XVI kryžiaus pavyzdžiu

Šis „Swarovski“ kristalais dekoruotas papuošalas, sukurtas remiantis 256-ojo katalikų bažnyčios ir Vatikano vadovo Benedikto XVI kryžiaus pavyzdžiu. Popiežiumi Benediktas XVI išrinktas 2005 m. ir šias pareigas ėjo aštuonerius metus. 2013 m. popiežius iš šių pareigų netikėtai pasitraukė, sprendimą motyvuodamas senu amžiumi ir silpna sveikata. Popiežius Benediktas XVI buvo konservatyvių pažiūrų ir garsėjo kaip griežtas Katalikų bažnyčios tradicijų rėmėjas.

*Vengti kontakto su vandeniu.

Specifikacijos
Metalas:
Netauriųjų metalų lydinys
Padengimas:
Dengta aukso spalva
Grandinėlės ilgis:
46 cm
Pakabuko išmatavimai:
3,1 x 4,2 cm
Inkrustuota:
Swarovski® kristalais

Taip, aš užsisakau dirbinį „Swarovski kristalais inkrustuotas kryžius“ už 39 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-6 darbo dienas.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.