Su džiaugsmu pristatome naujausią mūsų kolekciją „Lietuviais esame mes gimę“. Kolekciją sudaro grynu auksu ir šalta emale dengti medaliai. Medaliuose įamžinti mūsų tautai ir valstybei svarbūs simboliai, tokie kaip vėliava, herbas, mūsų kalba. Kolekcijoje siekiame atspindėti tai, kas išskiria mus iš kitų tautų ir tai, kas suteikia mums unikalumo. Jūs turite puikią progą papuošti savo namus medalių kolekcija, skirta lietuvių tautos simboliams.

Kodėl verta rinkti šią kolekciją?

  • Medaliai padengti grynu 999/1000 prabos auksu
  • Įamžinti mums svarbūs simboliai
  • Pirmasis kolekcijos medalis – Vytis
  • Pirmojo medalio kaina – tik 29 € vietoj įprastinių 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €) *

Kiekvienas kolekcijos medalis pristatomas:

  • specialioje apsauginėje kapsulėje
  • su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu

Pirmasis kolekcijos medalis – Vytis.

Devyni kolekcijos medaliai įamžina mūsų herbą Vytį, ilgaamžę šalies sostinę Vilnių, dr. Vinco Kudirkos sukurtą ir vėliau mūsų himnu tapusią „Tautišką giesmę“, nuo gimimo mus lydinčią lietuvių kalbą, iš Viduramžių iki šių dienų atkeliavusius Gediminaičių stulpus, kartu su tautiniu atgimimu gimusią mūsų trispalvę, Vytauto Didžiojo mirties vietą – Trakus ir kt.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta medalio kaina – 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos medalį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Pirmasis kolekcijos medalis skirtas mūsų šalies herbui - Vyčiui. Sidabrinis raitelis ant žirgo raudoname fone ne vieną šimtmetį yra svarbus mūsų šalies ir mūsų tautos simbolis.

Vytis kilęs iš LDK valdovų portretinių antspaudų. Manoma, jog pirmasis save kaip raitelį ant eiklaus žirgo pavaizdavo kunigaikštis Algirdas. Tokią pačią simboliką pasirinko Jogailos brolis Vygantas, valdęs Kernavę. Valstybinėje simbolikoje raitelis galutinai įsitvirtino XIV a. pab., valdant kunigaikščiui Vytautui. Valdovas šį vaizdinį pasirinko Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės herbu. Netrukus nusistovėjo herbo kompozicija ir spalvos. Pastarosios išliko nepakitusios iki pat šių laikų.

Medalis „Vytis“:

  • dengtas grynu 999/1000 auksu;
  • averse šalta emalė;
  • už specialią kainą – tik 29 € vietoj 39 € (+ 5,99 € pristatymo išlaidos)*;
  • medalis pristatomas apsauginėje kapsulėje su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu.

Paauksuoto medalio averse sidabrinis raitelis ant žirgo raudoname fone. Pagrindinį motyvą supa įvairių simbolių kompozicija, kurioje susipina senovės Lietuva su modernia, liaudies menas su profesionaliu menu.

Medalio reverse iškaldintos pirmos keturios eilutės iš kūrinio „Lietuviais esame mes gimę“. Iš trijų pusių rėmą supa kolekcijos pavadinimas LIETUVIAIS ESAME MES GIMĘ.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta medalio kaina - 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos medalį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Taip, aš užsisakau paauksuotų medalių kolekciją „Lietuviais esame mes gimę“ ir sutinku kiekvieną mėnesį gauti po vieną kolekcijos medalį.

Pirmąjį kolekcijos medalį „Vytis“ gausiu už specialią kainą - 29 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį.

Kiekvieną kitą kolekcijos medalį gausiu už įprastą kainą - 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Medaliai bus pristatomi į pašto dėžutę su sąskaita apmokėjimui. Kiekvienas kolekcijos medalis bus pristatytas apsauginėje kapsulėje kartu su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu.

Atsisakyti kolekcijos galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu. Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Siunta bus pristatyta per 2 - 3 savaitės.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2020 m.
Metalas:
žalvaris
Padengimas:
grynas auksas, 999/1000 praba
Ypatybė:
šalta emalė averse
Skersmuo:
40 mm
Masė:
25,0 g
Kokybė:
proof-like
Tiražas:
7 500 vnt.
Siuntos pristatymo laikas::
2 - 3 savaitės.