Su džiaugsmu pristatome išskirtinę mūsų kolekciją „Lietuviais esame mes gimę“. Kolekciją sudaro grynu auksu ir šalta emale dengti medaliai. Medaliuose įamžinti mūsų tautai ir valstybei svarbūs simboliai, tokie kaip vėliava, sostinė, mūsų kalba. Kolekcijoje siekiame atspindėti tai, kas išskiria mus iš kitų tautų ir tai, kas suteikia mums unikalumo. Jūs turite puikią progą papuošti savo namus medalių kolekcija, skirta lietuvių tautos simboliams.

Kodėl verta rinkti šią kolekciją?

  • Medaliai padengti grynu 999/1000 prabos auksu
  • Įamžinti mums svarbūs simboliai
  • Pirmasis kolekcijos medalis – Trakai
  • Pirmojo medalio kaina – tik 29 € vietoj įprastinių 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €) *

Kiekvienas kolekcijos medalis pristatomas:

  • specialioje apsauginėje kapsulėje
  • su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu

Pirmasis kolekcijos medalis – Trakai.

Kolekcijos medaliai įamžina dr. Vinco Kudirkos sukurtą ir vėliau mūsų himnu tapusią „Tautišką giesmę“, ilgaamžę mūsų šalies sostinę Vilnių, nuo gimimo mus lydinčią lietuvių kalbą, iš Viduramžių iki šių dienų atkeliavusius Gediminaičių stulpus, Vytauto Didžiojo mirties vietą – Trakus ir kt.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta medalio kaina – 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos medalį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Pirmasis kolekcijos medalis skirtas Trakams. Didingoje gotikinėje salos pilyje rezidavo kunigaikštis Vytautas, buvo saugoma Lietuvos Metrika.

Visai netoli Vilniaus, vaizdingame ežerų krašte, plyti Trakai – senas ir gražus miestas, garsėjantis architektūriniais paminklais ir garbinga praeitimi. Valdant kunigaikščiui Vytautui Trakai išgyveno savo aukso amžių. Garsioji Trakų salos pilis tuo metu buvo viena moderniausių ir naujausių pilių visoje Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Laikui bėgant Trakų svarba sumažėjo. Karo metu apgriauta pilis ne vieną šimtmetį buvo apleista. Antram gyvenimui Trakų salos pilis prikelta tik XX amžiuje.

Medalis „Trakai“:

  • dengtas grynu 999/1000 auksu;
  • averse šalta emalė;
  • už specialią kainą – tik 29 € vietoj 39 € (+ 5,99 € pristatymo išlaidos)*;
  • medalis pristatomas apsauginėje kapsulėje su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu.

Paauksuoto medalio averse įkūnytas Trakų grožis ir didybė – įspūdingoji salos pilis. Jos vaizdas užfiksuotas žvelgiant nuo ežero kranto. Taip geriausiai atsiveria didingų bokštų grožis, matyti viename jų iškelta Lietuvos vėliava.

Medalio reverse iškaldintos pirmos keturios eilutės iš kūrinio „Lietuviais esame mes gimę“. Iš trijų pusių rėmą supa kolekcijos pavadinimas LIETUVIAIS ESAME MES GIMĘ.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta medalio kaina - 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos medalį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Taip, aš užsisakau paauksuotų medalių kolekciją „Lietuviais esame mes gimę“ ir sutinku kiekvieną mėnesį gauti po vieną kolekcijos medalį.

Pirmąjį kolekcijos medalį „Trakai“ gausiu už specialią kainą - 29 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį.

Kiekvieną kitą kolekcijos medalį gausiu už įprastą kainą - 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Medaliai bus pristatomi į pašto dėžutę su sąskaita apmokėjimui. Kiekvienas kolekcijos medalis bus pristatytas apsauginėje kapsulėje kartu su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu.

Atsisakyti kolekcijos galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu. Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Siunta bus pristatyta per 2 - 3 savaitės.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2020 m.
Metalas:
žalvaris
Padengimas:
grynas auksas, 999/1000 praba
Ypatybė:
šalta emalė averse
Skersmuo:
40 mm
Masė:
25,0 g
Kokybė:
proof-like
Tiražas:
7 500 vnt.
Siuntos pristatymo laikas::
2 - 3 savaitės.