Mes nuoširdžiai džiaugiamės, kad Jūs užsisakėte mūsų sukurtą proginį medalį „Vilniui – 700 metų“. Tikime, kad šis medalis bus puikus priminimas apie visai šaliai be galo svarbų įvykį – Lietuvos sostinės jubiliejų.

Ta proga norime Jums pristatyti vieną populiariausių mūsų kolekcijų „Lemtingiausi Lietuvos istorijos įvykiai“. Ši kolekcija, yra skirta pažymėti svarbiausius ir reikšmingiausius įvykius, kurie suformavo dabartinę Lietuvą. Kolekciją sudaro grynu auksu dengti medaliai, kuriems dizainą kūrė garsūs lietuvių dailininkai Algirdas Bosas ir Giedrius Paulauskis. Kartu su kiekvienu medaliu pristatomas temos aprašas, kuris plačiau supažindina su medalyje atvaizduotu įvykiu. Tikimės, kad kiekvienas užsisakęs šią kolekciją patirs kolekcionavimo ir atradimo džiaugsmus.

Kolekcija „Lemtingiausi Lietuvos istorijos įvykiai“:

  • medaliai padengti auksu (praba 999/1000)
  • medaliuose įamžinti svarbi istoriniai įvykiai
  • pirmas medalis pristatomas kartu su NEMOKAMU teminiu dėklu kolekcijos medaliams laikyti*
  • pirmasis kolekcijos medalis – „Vilniaus įkūrimas“
  • pirmojo kolekcijos medalio kaina tik 29 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €)**

Sertifikatą, garantuojantį numizmatinio dirbinio autentiškumą ir išsamų aprašą gausite su kiekvienu medaliu.


* Pristatomas tik užsakantiems kolekciją.

** Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta medalio kaina - 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos medalį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Legenda byloja, kad kadaise didysis Lietuvos kunigaikštis Gediminas medžiodamas sustojo pailsėti Šventaragio slėnyje. Miegant jį aplankė sapnas: ant Kreivojo kalno stovėjo geležinis vilkas ir staugė taip tarsi staugtų šimtas vilkų. Atsibudęs jis pasikvietė vyriausiąjį žynį Lizdeiką ir paprašė išaiškinti, ką reiškia jį aplankęs regėjimas. Lizdeika paaiškino, kad valdovas turįs toje vietoje pastatyti miestą. Jis tapsiąs visos valstybės sostine ir atnešiąs Gediminui šlovę ir garbę. Išklausęs aiškinimą Lietuvos valdovas taip ir pasielgė – įkūrė Vilnių, į kurį iš Trakų perkėlė valstybės sostinę, valdovo rezidenciją ir kanceliariją.

Ši graži poetiška legenda iš dalies sutampa su istoriniais faktais. Vilnius iškilo ir rašytiniuose šaltiniuose pirmąsyk paminėtas būtent Gedimino valdymo laikotarpiu, pirmoje XIV a. pusėje. Tiesa, archeologiniai radiniai byloja, kad dabartinėje miesto teritorijoje žmonės gyveno jau nuo pirmųjų mūsų eros amžių. Vis dėlto sostamiesčiu Vilnius tapo tik pradėjus valdyti Gediminui.

Medalis „Vilniaus įkūrimas“:

  • padengtas auksu (praba 999/1000
  • įamžina svarbius istorinius įvykius
  • pristatomas NEMOKAMAME teminiame dėkle*
  • kaina tik 29 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €)**

Medalio averse vaizduojamas staugiantis galvą į žvaigždėtą dangaus skliautą iškėlęs geležinis vilkas. Greta jo – Gedimino pilies bokštas, laikomas Vilniaus simboliu. Palei briauną driekiasi užrašas „VILNIAUS ĮKŪRIMAS 1323“.

Reverse blizgiame fone pavaizduotas Petro Repšio sukurtas stilizuotas Vytis – lietuviškos heraldikos ženklas. Tai – matinis, reljefinis šarvuoto raitelio su skydu ir kalaviju atvaizdas. Vytį įrėmina medalių kolekcijos pavadinimas „LIETUVOS ISTORIJOS ĮVYKIAI“.


* Pristatomas tik užsakantiems kolekciją.

** Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta medalio kaina - 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos medalį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Taip, aš užsisakau paauksuotą medalį „Vilniaus įkūrimas“ už specialią kainą tik 29 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį.

Taip, užsisakydamas/-a medalį „Vilniaus įkūrimas“ tampu kolekcijos „Lemtingiausi Lietuvos istorijos įvykiai" rinkėju/-a ir sutinku į savo pašto dėžutę kas 3-4 savaites gauti po vieną paauksuotą kolekcijos medalį, kurio kaina 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Kartu su pirmuoju kolekcijos medaliu doavnų gausių specialų reprezentacinį dėklą kolekcijos medaliams laikyti.

Atsisakyti kolekcijos galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu. Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Siunta bus pristatyta per 4 - 6 darbo dienas.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Pirmasis medalis:
„Vilniaus įkūrimas“
Leidimo metai:
2022 m.
Metalas:
Varis
Padengimas:
auksas (praba 999/1000)
Skersmuo:
38,6 mm
Masė:
24,0 g
Kokybė:
Proof-like
Kolekcijos tiražas:
20 000 vnt.