Su džiaugsmu pristatome naujausią mūsų kolekciją „Lietuvos krepšinio pergalės“. Kolekciją sudaro grynu auksu ir spalvomis dengti medaliai, kuriuose atvaizduotos istorinės pergalių akimirkos. Kiekvienai pergalei atvaizduoti pasirinktos ikoniškiausios akimirkos. Spalvomis dengti aversai leidžia perteikti fotografijose užfiksuotą emociją. O džiaugsmingų akimirkų netrūksta. Lietuvos rinktinė yra iškovojusi Europos ir Pasaulio čempionatų, Olimpinių žaidynių medalius.

Kolekcija skirta Lietuvos krepšinio šimtmečiui. Ją kūrėme bendradarbiaujant su Lietuvos krepšinio federacija (LKF). Kiekvieno medalio temos aprašymą ruošė Lietuvos krepšinio federacijos specialistai.

Kodėl verta rinkti šią kolekciją?

 • Medaliai padengti grynu 999/1000 prabos auksu
 • Įamžintos Lietuvos krepšinio rinktinės pergalės
 • Pirmasis kolekcijos medalis – 1992 m. Barselona
 • Pirmojo medalio kaina – tik 29 € vietoj įprastinių 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €)*

Kiekvienas kolekcijos medalis pristatomas:

 • specialioje apsauginėje kapsulėje
 • su autentiškumo sertifikatu
 • su temos aprašu, kurį ruošė LKF specialistai

Pirmasis kolekcijos medalis įamžina bronzinę pergalę 1992 m. Barselonos olimpinėse žaidynėse.

Kolekcijoje taip pat įamžintos auksinės pergalės Europos krepšinio čempionatuose (1937 m. Europos krepšinio čempionatas Rygoje, 1939 m. Europos krepšinio čempionatas Kaune, 1997 m. Europos moterų krepšinio čempionatas Budapešte ir 2003 m. Europos krepšinio čempionatas Stokholme); sidabrinė pergalė Europos krepšinio čempionate; 2 bronzinės pergalės olimpinėse žaidynėse (1996 m. Olimpinės žaidynės Atlantoje ir 2000 m. Olimpinės žaidynės Sidnėjuje).


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta medalio kaina – 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos medalį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Pirmasis kolekcijos medalis skirtas bronzinei pergalei 1992 m. Barselonos olimpinėse žaidynėse. Ši pergalė Lietuvoje sukėlė tikrą šventę ir tapo Lietuvos krepšinio legenda.

1992 m. Barselona. Prieš tris dešimtmečius Lietuva su trenksmu sugrįžo į krepšinio pasaulį. Pilni entuziazmo ir pasiryžimo, pasirengę įrodyti, ko yra verti, nepriklausomos Lietuvos krepšininkai nesunkiai įveikė grupės etapą. Nors pusfinalyje nepavyko atsilaikyti prieš JAV „Svajonių komandą“, tačiau kova dėl bronzos su Nepriklausomų valstybių sandrauga (sovietų likučių rinktine) baigėsi lietuvių triumfu. Tai buvo ne tik krepšinio pergalė, bet ir mūsų laisvės triumfas.

Medalis „1992 m. Barselona“:

 • dengtas grynu 999/1000 auksu;
 • aversas dengtas spalvomis;
 • už specialią kainą – tik 29 € vietoj 39 € (+ 5,99 € pristatymo išlaidos)*;
 • medalis pristatomas apsauginėje kapsulėje su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu, kurį ruošė Lietuvos krepšinio federacijos specialistai.

Paauksuoto medalio averse 1992 m. Lietuvos krepšinio rinktinė pasipuošusi popkultūros ikona tapusiais spalvotais marškinėliais su į krepšį dedančiu skeletu.

Medalio reverse iškaldintas Lietuvos krepšinio šimtmečio logotipas, kurį supa ąžuolo lapai. Fone krepšinio kamuolys.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta medalio kaina - 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos medalį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Taip, aš užsisakau paauksuotų medalių kolekciją „Lietuvos krepšinio pergalės“ ir sutinku kas 3-4 savaites gauti po vieną kolekcijos medalį.

Pirmąjį kolekcijos medalį „1992 m. Barselonos olimpinės žaidynės“ gausiu už specialią kainą - 29 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį.

Kiekvieną kitą kolekcijos medalį gausiu už įprastą kainą - 39 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Medaliai bus pristatomi į pašto dėžutę su sąskaita apmokėjimui. Kiekvienas kolekcijos medalis bus pristatytas apsauginėje kapsulėje kartu su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu, kurį ruošė Lietuvos krepšinio federacijos specialistai.

Atsisakyti kolekcijos galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu. Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Siunta bus pristatyta per 2 - 3 savaitės.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2022 m.
Metalas:
žalvaris
Padengimas:
grynas auksas, 999/1000 praba
Ypatybė:
aversas dengtas spalvomis
Skersmuo:
40 mm
Masė:
25,0 g
Kokybė:
proof-like
Tiražas:
7 500 vnt.
Siuntos pristatymo laikas::
2 - 3 savaitės.