Senasis žemynas – Europa, toks įvairiapusis. Jis turi daug veidų, tad kviečiame su jais susipažinti renkant kolekciją „Gražioji Europa“. Tai gryno aukso monetų kolekcija, kuri skirta nuostabiausiems Europos miestams.

Kiekvienam dabar užsisakiusiam kolekciją „Gražioji Europa“ dovanosime 49 € vertės „Aukso vandens“ buteliuką. „Aukso vanduo“ tai buteliuke užkonservuotos gryno 999/1000 aukso dulkės. Dovaną gausite kartu su pirmąja moneta.

Pirmąją kolekcijos „Gražioji Europa“ seriją sudaro dešimt monetų.

Kodėl verta rinkti šią kolekciją?

  • Kiekviena kolekcijos moneta yra pagaminta iš gryno 999,9/1000 aukso.
  • Kiekviena moneta pristatoma su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu.
  • Pirmosios monetos „Vilnius“ speciali kaina – tik 99 €*; įprastinė kaina 149 € (+ 4,99 € pristatymo išlaidos).
  • Su pirma siunta nemokamai gausite prabangią medinę dėžutę.
  • Dabar užsisakantiems dovana „Aukso vanduo“ (dovanos vertė 49 €).

Kolekcijoje taip pat yra monetos tokiems miestams kaip Praha, Vatikanas, Sankt Peterburgas, Monakas, Briuselis ar Atėnai.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta monetos kaina - 149 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąją kolekcijos monetą, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Specifikacijos
Pirmoji moneta:
„Vilnius“
Leidimo metai:
2017 m.
Metalas:
auksas (999.9/1000)
Kokybė:
aukščiausia (proof)
Dydis:
15,2x8,6 mm
Masė:
1 g
Šalis leidėja:
Saliamono salos
Nominalas:
10 SI$ (Saliamono salų dolerių)
Kolekcijos tiražas:
7500 vnt.

Gryno aukso monetų kolekciją pradeda Lietuvos sostinė – Vilnius. Aukščiausios kokybės monetos pagrindinis averso motyvas – Vilniaus širdyje esanti katedra (pilnas pavadinimas – Vilniaus Šv. Stanislovo ir Šv. Vladislovo arkikatedra bazilika).

Monetos „Vilnius“ aversą puošia ne tik katedra su varpinės bokštu, bet ir Vilniaus miesto panoramos kontūras, kuriame galima atpažinti tiek senų, tiek naujų pastatų siluetus.

Pirmoji katedra Vilniuje pastatyta XIII a., buvusios pagonių šventyklos vietoje, nuo to laiko jos išvaizda ne kartą keitėsi. Dabartinė klasicistinė katedros išvaizda – architekto Lauryno Gucevičiaus projektas, tačiau katedroje taip pat slypi gotikos, renesanso bei baroko bruožų.

Vilniaus katedra bazilika dėl savo išskirtinumo yra įtraukta į gražiausių pasaulio katedrų šimtuką.

Pirmosios monetos „Vilnius“ speciali kaina – tik 99 €*(+ 4,99 € pristatymo mokestis); įprastinė kaina – 149 €.

  • Sutaupote net 50 €!
  • Gryno 999,9/1000 aukso moneta
  • Aukščiausia kaldinimo kokybė (proof)
  • Autentiškumo sertifikatas ir išsamus aprašas

*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta monetos kaina - 149 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąją kolekcijos monetą, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.
 

Taip, aš užsisakau gryno aukso monetų kolekciją „Gražioji Europa“ ir sutinku kiekvieną mėnesį gauti po vieną kolekcijos monetą.

Pirmąją monetą „Vilnius“ gausiu už specialią 99 € kainą (+ 4,99 € pristatymo išlaidos). Kiekviena kita moneta kainuos 149 € (+ 4,99 € pristatymo išlaidos).

Su kiekviena moneta gausiu autentiškumo sertifikatą ir išsamų aprašą. Su pirmąja siunta dovanų gausiu „Aukso vandens“ buteliuką (vertė 49 €) bei medinę dėžutę monetoms susidėti.

Jeigu gauta moneta nepateisins lūkesčių, monetą galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Sustabdyti kolekcijos rinkimą galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu.

Pirmoji kolekcijos siunta bus pristatyta per 4 - 6 darbo dienas.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.