Ar žinote, kad kiekvieno Faberžė kiaušinio dizaino istorija yra unikali ir kad visuose kiaušiniuose buvo paslėpta įvairių staigmenų? Dabar Jūs turite galimybę surinkti gražiausių ir garsiausių Faberžė šedevrų kolekciją, o pirmajam dirbiniui yra nustatyta speciali kaina! 

Kiekvienas Faberžė kiaušinis buvo gaminamas visiškai slapta ir labai kruopščiai. Pagaminti prireikė visų metų, kad kiekvienas brangakmenis, kiekvienas papuošimas ir viduje slypinti staigmena būtų tobula ir vietoje. Joks kitas juvelyrinis dirbinys negali lygintis su Faberžė šedevru. Praėjus daugiau nei šimtmečiui Faberžė kiaušiniai tebeišlieka juvelyrinės kokybės ir meistriškumo etalonu.

Talentingam juvelyrui Peteriui Karlui Faberžė (Peter Carl Fabergé) buvo suteikta visiška meninė laisvė ir jis galėjo kurti kiaušinius bet kuria pasirinkta tema. Jis turėjo vadovautis tik viena taisykle: kiekviename kiaušinyje turėjo būti paslėpta staigmena. Faberžė nenuvylė savo imperatoriškųjų globėjų. Kiekviename puošniame lukšte slypėjo mažas stebuklas. Kiaušiniuose buvo paslėptos tokios staigmenos kaip mechaninė gulbė, dramblys, miniatiūrinė auksinė pilis, 11 miniatiūrinių portretų ant molbertų ir tiksli karūnavimo ceremonijos karietos kopija, kuriai padaryti prireikė beveik 15 mėnesių.      

Kodėl verta rinkti šią kolekciją?

 • Kiekvienas kolekcijos dirbinys padengtas 24 karatų auksu
 • Kolekciją sudaro 12 Faberžė šedevrų
 • Tik gražiausi šedevrai įtraukti į kolekciją
 • NEMOKAMAS albumas dirbiniams laikyti
 • Aversas sukurtas naudojant tampografijos techniką
 • Nuolaida pirmam dirbiniui net 20 € - kaina tik 29 € (+pristatymo išlaidos 4,99 €)*! 

Ši kolekcija, tai galimybė turėti dalelę garsiųjų Faberžė kiaušinių prabangos savo namuose. Turtingiausių kolekcionierių medžiojami Faberžė kiaušiniai – išskirtiniai meno kūriniai. Jie iki šių dienų yra laikomi puikiausių juvelyrinių dirbinių pavyzdžiu, o toks meistriškumo lygis kokio reikalauja Faberžė kiaušinių sukūrimas yra daugybės juvelyrų siekis visame pasaulyje. Įkvėpti legenda tapusių kūrinių sukūrėme „Faberžė šedevrų“ kolekciją.

Pradėdami kolekcionuoti „Faberžė šedevrus“ plačiau susipažinsite su neįkainojamos vertės, legendiniais juvelyrikos dirbiniais. Kadangi kiekvienas numizmatinis dirbinys pristatomas kartu su išsamiu aprašu. 

Kolekcijos „Faberžė šedevrai“ numizmatinių dirbinių reverse atskleistas Faberžė kiaušinius vienijantis bruožas – staigmena viduje. Vaizduojamas atidarytas kiaušinis, kuriame yra kitas kiaušinis.

 • Kiekvienas numizmatinis dirbinys pristatomas specialioje apsauginėje kapsulėje. Taip apsaugoma spalvota tampografija ir paauksuotas luitelio paviršius nuo neigiamo aplinkos poveikio.
 • Su kiekvienu numizmatiniu dirbiniu pridedamas nemokamas autentiškumo sertifikatas bei išsamus aprašas.
 • Specialus reprezentacinis dėklas yra nemokamas, jis bus pristatytas kartu su pirmąja siunta.

KITI KOLEKCIJOS ŠEDEVRAI:


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta numizmatinio dirbinio kaina - 49 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos dirbinį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Specifikacijos
Pirmasis šedevras:
„Velykinis kiaušinis“
Leidimo metai:
2017 m.
Metalas:
varis
Padengimas:
grynas 999/1000 auksas
Matmenys:
39 x 29 mm
Masė:
19,0 g
Nukaldinta:
BH Mayer monetų kalykloje (Vokietija)
Kokybė:
proof-like su skaitmeniniu atspaudu
Autorius:
Robert Kotowicz
Kolekcijos tiražas:
tik 7000 vnt.

Kiekvienais metais Karlo Faberžė ateljė gaudavo užsakymą sukurti vis įmantresnius kiaušinius iš pačių geriausių medžiagų: tauriųjų metalų, brangakmenių, emalio, audinių, net plunksnų ir dramblio kaulo! Darbai prie vieno tokio kiaušinio trukdavo ištisus metus. Aleksandrui III mirus šią tradiciją tęsė jo sūnus Nikolajus II, dovanodavęs kiaušinius mamai Marijai ir žmonai Aleksandrai. Be Rusijos carų Faberžė kiaušinius įpirkti galėjo tik patys turtingiausieji Sankt Peterburgo gyventojai.
 
Pirmasis paauksuotas kolekcijos dirbinys sukurtas kiaušinio „Velykos“ pagrindu. Jo averse matyti iš emalio pagaminto Faberžė šedevro kopija. Reverse vaizduojamas stilizuotas juvelyrinis kiaušinis – atidarius išorinį sluoksnį pasimato viduje slypinti staigmena. Tai atspindi bendrą visiems Faberžė dirbiniams būdingą bruožą – kiekviename juvelyriniame kiaušinyje būtinai slypėdavo staigmena: miniatiūros, prisukami žaisliukai, skulptūrėlės ir t. t. Viršuje anglų ir rusų kalbomis iškaldintas užrašas „Karališkieji Faberžė šedevrai“.

Kodėl verta tapti šios kolekcijos savininku?

 • Kiekvienas kolekcijos dirbinys padengtas 24 karatų auksu
 • Kolekciją sudaro 12 Faberžė šedevrų
 • Tik gražiausi šedevrai įtraukti į kolekciją
 • NEMOKAMAS albumas dirbiniams laikyti
 • Aversas sukurtas naudojant tampografijos techniką
 • Nuolaida pirmam dirbiniui net 20 € - kaina tik 29 € (+pristatymo išlaidos 4,99 €)*! 

Kiekvienas kolekcijos kiaušinis  bus pristatytas su apsaugine kapsule ir autentiškumo sertifikatu bei išsamiu aprašymu.

Kartu su pirmuoju apmokamu kiaušiniu Jūs NEMOKAMAI gausite specialų šiai kolekcijai sukurtą albumą kiaušiniams laikyti.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta numizmatinio dirbinio kaina - 49 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos dirbinį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Taip, aš užsisakau kolekcijos „Faberžė šedevrai“ numizmatinį dirbinį „Velykinis kiaušinis“ už specialią kainą – 29 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas (-a) siuntinį.

Taip, užsisakydamas (-a) numizmatinį dirbinį „Velykinis kiaušinis“, aš tampu kolekcijos „Faberžė šedevrai“ kolekcininku (-e) ir sutinku, kad kartą per mėnesį į mano pašto dėžutę bus pristatomas vienas numizmatinis dirbinys, kurio kaina 49 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €).

Su pirmu siuntiniu gausiu specialų reprezentacinį dėklą, o su kiekvienu siuntiniu gausiu sertifikatą ir aprašą. Surinkęs (-usi) 3 kolekcijos dirbinius dovanų gausiu albumą sertifikatams, kainuos tik pristatymas į pašto skyrių (4,99 €).

Kiekvieną siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Aš galiu nutraukti ir (arba) sustabdyti kolekcionavimą bet kuriuo metu, informavęs (-usi) raštu, el. paštu arba paskambinęs (-usi) į klientų aptarnavimo skyrių.

Pirmasis siuntinys bus pristatytas per 1-2 savaites.

Laisva valia pateikiu savo asmeninius duomenis UAB „Monetų namai“ ir sutinku, kad jie būtų panaudoti užsakymui įvykdyti ir tiesioginės rinkodaros tikslais, vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugos įstatymo reikalavimais.