„Sukvietęs Dvylika, Jėzus suteikė jiems galią ir valdžią visiems demonams tramdyti ir ligoms gydyti. Paskui išsiuntė Dievo karalystės skelbti ir ligonių gydyti“ (Lk 9, 1–2).

Dovanojame Jums proginį medalį skirtą vienam svarbiausių šių metų įvykių popiežiaus Pranciškaus vizitui Lietuvoje atminti.

2018-ųjų pavasarį Lietuvą pasiekė džiugi žinia: Katalikų bažnyčios vadovas popiežius Pranciškus ketina apsilankyti mūsų šalyje. Netrukus paaiškėjo, kad viešnagė truks net 2 dienas. Tai istorinės svarbos įvykis, mat Pranciškus – tik antrasis Lietuvą aplankęs pontifikas. Prieš tai mūsų šalyje svečiavosi tik Jonas Paulius II, 1993 m. viešėjęs net keturias dienas. Minėdami popiežiaus Pranciškaus vizitą Lietuvoje nukaldinome proginį medalį.

Tik išskirtiniams savo klientams, kurie neturėjo progos įsigyti medalio „Popiežius Pranciškus Lietuvoje“, mes nusprendėme jį padovanoti. Medalis visiškai nemokamas – Jums nekainuoja nei medalis, nei pristatymas.


Šia proga norime Jums pristatyti naujausią mūsų sukurtą kolekciją „Apaštalai“. 12 paauksuotų luitelių kolekcija skirta krikščionybės skleidėjams ir Kristaus žodžio nešėjams – apaštalams. Ant luitelių specialia tampografijos technika atvaizduoti žymaus baroko dailininko Piterio Pauliaus Rubenso (Peter Paul Rubens) kurti apaštalų portretai. 

Piteris Paulius Rubensas (Peter Paul Rubens, 1577–1640) – XVII a. flamandų tapytojas. 1610-1612 metai sukūrė portretų ciklą įamžinantį dvylika Jėzaus Kristaus mokinių ir Kristų. Deja, paveikslas „Pasaulio Atpirkėjas“ neišliko iki mūsų dienų, tačiau apaštalų portretai šiuo metu saugomi Madrido Prado muziejuje, Ispanijoje.

Ant grynu auksu dengtų luitelių specialia spalvotos tampografijos technika atkurti apaštalų portretai. Turite puikią progą įvertinti aukščiausia kaldinimo kokybe bei ypatinga paveikslo atkūrimo technika ir raiška pasižyminčius kolekcijos luitelius jau dabar!

Jūs turite galimybę pirmieji įsigyti šios vertingos kolekcijos pirmąjį luitelį net 20 € pigiau –  tik už 19 € vietoj įprastos 39 € kainos (papildomai apmokamos pristatymo išlaidos – 4,99 €)*. Kartu su kiekvienu kolekcijos luiteliu Jūs nemokamai gausite autentiškumą ir kokybę patvirtinantį sertifikatą, išsamų aprašą, kuris leis detaliau susipažinti su kiekvieno iš apaštalų gyvenimu.

Kodėl verta tapti šios kolekcijos savininku?

  • Visi kolekcijos luiteliai padengti grynu 999/1000 auksu
  • Kolekcija įamžina 12 apaštalų
  • Spalvota tampografija, dalinis 3D efektas
  • Individualiai numeruotas kolekcijos nuosavybės liudijimas
  • Apaštalų portretai sukurti iškilaus baroko dailininko Piterio P. Rubenso
  • Pirmasis kolekcijos luitelis -  tik 19 vietoje 39 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €)*

Kiti kolekcijos luiteliuose įamžinti apaštalai: šv. Jokūbas vyresnysis, šv. Andriejus, šv. Baltramiejus, šv. Jokūbas jaunesnysis, šv. Jonas, šv. Matas, šv. Paulius, šv. Pilypas, šv. Simonas, šv. Tomas ir šv. Motiejus 


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta luitelio kaina - 39 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos luitelį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Specifikacijos
Metalas:
varis, padengtas auksu (999/1000 praba)
Padengimas:
Spalvota tampografija ir dalinis 3D efektas
Matmenys:
40,0 x 60,0 mm
Masė:
52,0 g
Šalis - leidėja:
Lietuva
Kokybė:
aukščiausia kaldinimo kokybė – veidrodinis paviršius
Paveikslas:
„Šv. Petras“
Paveikslų autorius:
Piteris P. Rubensas
Tiražas:
3 000 vnt.

Apaštalas Petras – Jėzaus mokinys ir pirmasis popiežius

Šv. Petro darbai ir nuopelnai kuriant krikščioniškąją Bažnyčią aprašyti Šventajame Rašte, tačiau apie ankstyvąjį jo gyvenimą žinių išlikę nedaug. Žinoma, kad prieš sutikdamas Jėzų ir tapdamas jo mokiniu, jis buvo žvejys vardu Simonas, gyvenęs Galilėjos provincijoje.

Tarp Jėzaus mokinių Simonas išsiskyrė kaip autoritetas ir nors Kristus anksti išreiškė pasitikėjimą juo, Šventajame Rašte nestinga apaštalo mažatikystės įrodymų. Vis dėlto kartą paklaustas, jas jam yra Jėzus, Simonas nedvejodamas atsakė: „Tu esi Mesijas, gyvojo Dievo Sūnus!“. Reaguodamas į tai Jėzus jį praminė Petru – uola – ir pažadėjo ant tos uolos pastatysiantis savo Bažnyčią, o apaštalui įteiksiantis dangaus karalystės raktus. Pranašystė vėliau išsipildė – Petras tapo pirmuoju popiežiumi, – bet iki tol jo tikėjimui teko išlaikyti ne vieną išbandymą.

Katalikų Bažnyčia Petrą laiko pirmuoju popiežiumi. O šventuoju jį pripažįsta ne tik krikščioniai, bet ir stačiatikiai. Šv. Petro kultas gyvuoja nuo pat jo mirties 64–68 m. e. m. IV a. pr. imperatorius Konstantinas I nusprendė pagerbti apaštalo Petro atminimą jo kapo vietoje pastatydamas didžiulę baziliką. Tam prireikė nukasti kalvą ir išnaikinti kapines. Dabar toje vietoje, Vatikane, stūkso didingoji Šv. Petro bazilika. 1950 m. atliekant kasinėjimus po jos altoriumi aptikti vyro palaikai – tikėtina, paties apaštalo Petro.

Ikonografijoje Šv. Petras vaizduojamas kaip pagyvenęs vyras žilais plaukais ir barzda, laikantis dangaus karalystės raktus. Tokį jį įsivaizdavo ir flamandų tapytojas Piteris Paulius Rubensas. Maždaug 1612 m. dailininkas Lermos kunigaikščio užsakymu nutapė apaštalų portretus. Visi jie natūralaus dydžio, labai išraiškingi. P. P. Rubenso kūrinio reprodukcija papuošė mūsų naujosios kolekcijos „Apaštalai“ luitelio aversą. Jame puošnus paauksuotas rėmelis supa apaštalo Petro portretą. Viršuje driekiasi užrašas „Šv. Petras“. Pačiame viršuje iškaldintas alyvmedžio šakelę nešantis balandis.

Luitelio reverse įmantraus rašto apsuptyje pavaizduota Jėzaus širdis. Apačioje driekiasi užrašas „APAŠTALAI“.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta luitelio kaina - 39 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos luitelį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Taip, aš užsisakau paauksuotą luitelį „Apaštalas Petras“ už specialią kainą – 19 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį.

Taip, užsisakydamas/-a luitelį Apaštalas Petras“ tampu kolekcijos „Apaštalai“ rinkėju/-a ir sutinku į savo pašto dėžutę kartą per mėnesį gauti po vieną paauksuotą kolekcijos luitelį, kurio kaina 39 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). 

Kiekvieną luitelį gausiu specialioje apsauginėje kapsulėje kartu su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu.

Kartu su pirmuoju luiteliu gausiu kolekcijos nuosavybės liudijimą.

Gausiu du reprezentacinius dėklus kolekcijos luiteliams susidėti. Pirmąjį gausiu kartu su pirmuoju luiteliu, o antrąjį reprezentacinį dėklą gausiu kartu su septintuoju kolekcijos luiteliu. 

Kiekvieną siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Atsisakyti kolekcijos galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu.

Pirmoji kolekcijos siunta bus pristatyta per 4 - 6 darbo dienas.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.