Su džiaugsmu pristatome naujausią mūsų kolekciją „7 senieji pasaulio stebuklai“! Kviečiame geriau pažinti įspūdingus antikos pasaulio kūrinius renkant gryno aukso monetas. Tikime, kad kiekviena moneta ne tik suteiks kolekcionavimo džiaugsmo, bet ir papasakos primirštą ar dar nepažintą kiekvieno iš šių puikių senojo pasaulio kūrinių istoriją.

Manoma, kad 7 pasaulio stebuklų sąrašui pradžią davė graikų istoriko Herodoto aprašyti 7 didieji architektūros pasiekimai. Herodoto darbas neišliko, tačiau jis įkvėpė kitus rašytojus, mokslininkus, keliautojus kurti savo sąrašus. 7 senieji pasaulio stebuklai tai senovės paminklai, kuriuos antikinė visuomenė dėl monumentalumo, techninių sprendimų ir meninių savybių laikė vertingiausiais.

Aukščiausios kokybės gryno aukso monetų kolekciją sudaro tik 7 monetos. Kiekvienos kolekcijos monetos pagrindinis motyvas — vis kitas senasis pasaulio stebuklas: Didžioji Gizos (Cheopso) piramidė Egipte; bronzinė Helijo statula Rode, arba Rodo kolosas; kabančiose piltinėse terasose įrengti Semiramidės sodai Babilone; Aleksandrijos švyturys Faro saloje; Halikarnaso mauzoliejus – Karijos valdovo Mausolo kapavietė; chrizoelefantinė Dzeuso statula Olimpijoje; Artemidės šventykla Efese. Iš visų senųjų pasaulio stebuklų iki šių dienų išliko tik Didžioji Gizos piramidė.

Kiekvienas surinkęs tris kolekcijos monetas dovanų gaus dailią medinę dėžutę kolekcijos monetoms susidėti, kainuos tik pristatymas į pašto skyrių 5,99 €.

Kodėl verta rinkti šią kolekciją?

 • Kiekviena kolekcijos moneta yra pagaminta iš gryno aukso (praba 999/1000)
 • Kiekviena moneta pristatoma su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu
 • Kiekvienas surinkęs 3 kolekcijos monetas dovanų gaus dailią medinę dėžutę kolekcijos monetoms susidėti, kainuos tik pristatymas į pašto skyrių 5,99 €
 • Monetose įamžinti 7 nuostabiausi antikos pasaulio kūriniai
 • Pirmosios monetos „Didžioji Gizos piramidė“ speciali kaina – tik 89 €*; įprastinė kaina 139 € (+ 5,99 € pristatymo išlaidos)

Kiekviena kolekcijos moneta pristatoma:

 • specialioje apsauginėje kapsulėje;
 • su autentiškumo sertifikatu;
 • su išsamiu aprašu.

Kolekcijos monetos:


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta monetos kaina - 139 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąją kolekcijos monetą, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Gryno aukso monetų kolekciją pradeda – Didžioji Gizos piramidė dar vadinama Cheopso piramide, ši didžiulė konstrukcija stovi Egipte ir yra vienintelis išlikęs statinys iš visų senųjų pasaulio stebuklų.

Didžioji piramidė yra seniausia iš trijų Gizos piramidžių, taip pat didžiausia iš visų Egipto piramidžių. Ji yra Gizos nekropolio, esančio netoli Gizos (Kairo priemiesčio) miesto, dalis. Egiptologai mano, kad Cheopso piramidė buvo pastatyta valdant faraonui Cheopsui (2589-2566 m. pr. Kr.).

Pirmosios kolekcijos monetos „Didžioji Gizos piramidė“ speciali kaina – tik 89 €*(+ 5,99 € pristatymo mokestis); įprastinė kaina – 139 €.

 • Sutaupote net 50 €!
 • Gryno 999/1000 aukso moneta
 • Aukščiausia kaldinimo kokybė (proof)
 • Autentiškumo sertifikatas ir išsamus aprašas

Monetos averse vaizduojamos Gizoje esančios piramidės kartu su ten esančiu Sfinksu. Palei briauną driekiasi užrašas „GREAT PYRAMID OF GIZA • NEW WONDERS OF THE ANCIENT WORLD“.

Monetos reverse valstybinis Niujės antspaudas. Palei briauną iškaldintas monetos nominalas „TWO DOLLARS FIFTY CENTS“ ir leidimo metai „2021“.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta monetos kaina - 139 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąją kolekcijos monetą, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.
 

Taip, aš užsisakau gryno aukso monetų kolekciją „7 senieji pasaulio stebuklai“ ir sutinku kiekvieną mėnesį gauti po vieną kolekcijos monetą.

Pirmąją monetą „Didžioji Gizos piramidė“ gausiu už specialią 89  kainą (+ 5,99 € pristatymo išlaidos). Kiekviena kita moneta kainuos 139 € (+ 5,99 € pristatymo išlaidos).

Su kiekviena moneta gausiu autentiškumo sertifikatą ir išsamų aprašą.

Surinkęs/-usi tris kolekcijos monetas dovanų gausiu medinę dėžutę kolekcijos monetoms susidėti, kainuos tik pristatymas į pašto skyrių 5,99 €.

Kolekciją sudaro tik 7 gryno aukso (999/1000 praba) monetos.

Jeigu gauta moneta nepateisins lūkesčių, monetą galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Sustabdyti kolekcijos rinkimą galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu.

Pirmoji kolekcijos siunta bus pristatyta per 2 - 3 savaites.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Pirmoji moneta:
„Didžioji Gizos piramidė“
Leidimo metai:
2021 m.
Metalas:
auksas (999/1000)
Kokybė:
aukščiausia (proof)
Skersmuo:
13,92 mm
Masė:
0,5 g
Šalis leidėja:
Niujė
Nominalas:
2 doleriai 50 centų
Kolekcijos tiražas:
5 000 vnt.