Artėjant naujiesiems 2020-iems metams, savo klientams norime pasiūlyti numizmatinę kelionę laiku. Stalinis kalendorius „Sėkmę nešančios monetos“ ne tik padės planuoti savo laiką, bet ir kiekvieną mėnesį stebins vis nauja, sėkmę atnešiančia moneta. Kalendoriuje rasite 12 monetų iš skirtingų pasaulio šalių. Sėkmę savininkui neš tokios monetos kaip Airiškas centas (Penny), Vokiškas sėkmės pfenigas (Glückspfennig) ir kitos.

Kodėl verta įsigyti?

  • Dvylika sėkmę nešančių monetų
  • Puiki dovana artėjančių švenčių proga
  • Visos monetos iš skirtingų pasaulio šalių
  • Stilingas kalendorius Jūsų darbo stalui

 

Kalendoriai atsirado jau seniausiose mūsų planetos civilizacijose, kai žmonėms kilo poreikis planuoti laiką. Šiandien beveik visame pasaulyje naudojamas kalendorius, kurį mums paliko senovės romėnai, pagrindus perėmę iš egiptiečių. Tiesa, kalendorius tobulėjo palaipsniui. Ši laiko skaičiavimo sistema vadinama Julijaus kalendoriumi – jį, pagal Romos imperatoriaus Julijaus Cezario (102-44 m. pr. m. e.) pavedimą sudarė egiptiečių astronomas ir matematikas Sozigenas.

Specifikacijos
Monetų leidimo metai:
1820-2018
Kalendoriaus metai:
2020
Šalis leidėja:
12 šalių
Nominalas:
Įvairus
Metalas:
Įvairus
Skersmuo:
Įvairus
Masė:
Įvairi
Kokybė:
F-UNC (Fine-Uncirculated)

Taip, aš užsisakau stalinį kalendorių „Sėkmę nešančios monetos“ už 49 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-6 darbo dienas.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.