Džiaugiamės galėdami Jus pakviesti į įspūdingą numizmatinę kelionę aplink visą pasaulį. Šį kartą galėsite stebėsite ir egzotiškus gyvūnus!

Kadangi 2018 m. vis arčiau ir arčiau, norime, kad mūsų klientai būtų pasirengę naujiesiems metams su šiuo aukštos kokybės sieniniu kalendoriumi. Dar daugiau, kiekvieną mėnesį pradėsite vis naujoje šalyje bei galėsite džiaugtis tos šalies banknotu, skirtu svarbiam gyvūnui. Per 2018 m. Jūs apkeliausite net 12 egzotiškų valstybių, tokių kaip Uganda, Irakas, Venesuela, Kataras ir daug daugiau. Kiekviename kalendoriaus banknote yra gyvūno motyvas, kuris yra svarbus banknotą išleidusioje šalyje. O metus pradėkite namuose - sausio mėnesį pristato Lietuvoje išleistas ir vilkais papuoštas 500 talonų banknotas!

Nieko nelaukite, tai yra puiki galimybė leistis į išskirtinę kelionę aplink pasaulį!

Kodėl verta įsigyti?

  • Kiekvieną mėnesį - vis naujas banknotas iš egzotiškos šalies
  • Visuose banknotuose atvaizduoti gyvūnai
  • Stilingas sieninis kalendorius

Čia galite pažvelgti, kur Jus nuneš ši egzotiška numizmatinė kelionė:

Specifikacijos
Kalendorius:
Išmatavimai:
29,7 x 42,0 cm (A3 lapas)
Kalba:
anglų
Tematika:
pasaulio gyvūnai
Banknotai:
Metai:
įvairūs
Nominalas:
įvairūs
Išmatavimai :
įvairūs
Šalis - leidėja:
12 egzotiškų valstybių

Taip, aš užsisakau sieninį kalendorių su banknotais „Gyvūnai 2018“ už 59 €  (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį.

Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Siunta bus pristatyta per 4 - 6 darbo dienas.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.