Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti kūdikėlio Jėzaus gimimo stebuklą įamžinančią auksu dengtą monetą „Betliejaus stebuklas“.

Jėzaus gimimas vaizduojamas ir suvokiamas remiantis Mato ir Luko evangelijų pasakojimais. Iš evangelijų bei mokslo tyrimų žinoma, jog Jėzus Kristus gimė Judėjoje, Betliejuje. Jėzaus gimimo data laikoma gruodžio 25 diena – šv. Kalėdos. Sunku įsivaizduoti, jog Kalėdos galėtų būti švenčiamos kurią nors kitą dieną nei gruodžio 25-ąją.

Jėzaus gimimo šventė ne iš karto buvo pradėta švęsti. Pirmuosius tris krikščionybės gyvavimo šimtmečius Jėzaus Kristaus gimimas nebuvo švenčiamas iš viso šią dieną. Oficialiai pradėta minėti ankstyvajame romėnų kalendoriuje nuo 336 m., kai imperatorius Konstantinas priėmė krikščionybę. Taip Kalėdų šventė pakeitė romėniškąją Nenugalimosios saulės (lot. Sol Invictus) šventę. Kalėdų dienos reikšmė dar labiau išaugo po to, kai Karolis Didysis buvo karūnuotas imperatoriumi 800 m. gruodžio 25 d. Brandžiaisiais Viduramžiais Kalėdos jau buvo įgavusios itin didelę ir visuotinę reikšmę. Kalėdų šventės svarba ir reikšmė tiek religinei bendruomenei, tiek visuomenei akivaizdi iki šių dienų.


Kodėl verta įsigyti?

  • Moneta įamžinanti Jėzaus gimimą „Betliejaus stebuklas“
  • Dengta grynu auksu (999/1000)
  • Inkrustuota Swarovski kristalu
  • Griežtai ribotas tiražas – tik 3999 vnt. pasaulyje

 

Monetos averse iškaldintas dažnai liturginiame mene sutinkamas kūdikėlio Jėzaus atvaizdas. Pirmame plane vaizduojamas ėdžiose gulintis kūdikėlis Jėzus, šalia jo – Marija ir Juozapas, žvelgiantys į naujagimį. Fone plyti Betliejaus peizažas. Peizažo pirmame plane pavaizduota Betliejaus žvaigždė. Paauksuotame monetos žiede iškaldintas užrašas „THE MIRACLE IN BETHLEHEM“ (Betliejaus stebuklas). 

Monetos reverse iškaldintas šalies leidėjos herbas, kuriame pavaizduota nacionalinė Niujės gėlė Puakenikeni (lot. Fagraea berteroana), apjuosta ornamentų ir jūros kriauklių apskritimų. Visa tai vainikuoja šv. Edvardo karūna kaip priklausymo Didžiajai Britanijai ženklas. Viršuje palei briauną nurodytas monetos nominalas „ONE DOLLAR“, apačioje – monetos leidimo metai „2021“.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2021
Šalis leidėja:
Niujė
Nominalas:
1 doleris
Metalas:
Varis-nikelis
Padengimas:
Auksas (999/1000)
Skersmuo:
38,61 mm
Masė:
26 g
Ypatybės:
Inkrustuota Swarovski kristalu
Kokybė:
Proof
Tiražas:
3999 vnt.

Taip, aš užsisakau kalėdinę monetą „Betliejaus stebuklas“49 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-15 darbo dienų.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.