Sveikiname įsigijus proginį medalį „Mūsų trispalvė“ skirtą svarbiam šalies simboliui - vėliavai. Trispalvė plevėsuojanti Gedimino kalne visada buvo laisvos ir nepriklausomos Lietuvos ženklu. 

Ta proga norime pristatyti paauksuotų medalių kolekciją skirtą kitam svarbiam šalies simboliui — jos žmonėms. Kolekcijoje „Iškiliausi Lietuvos žmonės“ įamžintos Lietuvai svarbios ir nusipelniusios asmenybės, veikusios įvairiais mūsų istorijos tarpsniais. Džiaugiamės, jog dizainą mūsų kolekcijos medaliams kuria patyrusi ir talentinga Nyderlandų Karalystės menininkų komanda. Jų sukurti darbai alsuoja paprastumu ir natūralumu, iš medalių žvelgiantys veidai tarsi gyvi stoja prieš Jūsų akis.

Kodėl verta rinkti šią kolekciją?

 • Medaliai padengti grynu 999/1000 prabos auksu
 • Ypatingai smulkios detalės, aukšta kokybė
 • Nyderlandų menininkų kurtas dizainas
 • Pirmasis kolekcijos medalis – Jonas Basanavičius
 • Pirmojo medalio kaina - tik 25 € vietoj įprastinių 35 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €) *

Kiekvienas kolekcijos medalis pristatomas:

 • specialioje apsauginėje kapsulėje
 • su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu

Surinkę tris kolekcijos medalius dovanų gausite (kainuos tik pristatymas – 4,99 €):

 • albumą sertifikatams

Pirmasis kolekcijos medalis – Jonas Basanavičius.

Kolekcijoje taip pat yra medaliai kompozitoriui ir dailininkui M. K. Čiurlioniui, Lietuvos himno autoriui ir tautinio atgimimo veikėjui V. Kudirkai, LDK valdovui Gediminui, prezidentui A. Smetonai, pirmosios knygos lietuvių kalba autoriui M. Mažvydui ir kt.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta medalio kaina - 35 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos medalį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2011 m.
Metalas:
varis
Padengimas:
grynas auksas, 999/1000 praba
Skersmuo:
38,6 mm
Masė:
24,0 g
Nukaldinta:
St. Paul's monetų kalykloje (Didžioji Britanija)
Kokybė:
proof-like
Tiražas:
7 500 vnt.
Siuntos pristatymo laikas::
2 - 3 savaitės.

Pirmasis kolekcijos medalis įamžina dr. Joną Basanavičių, dažnai dar vadinamą lietuvių tautos patriarchu. Šio vardo nusipelnė aktyvia veikla žadinant lietuvių tautinę savimonę ir kuriant nepriklausomą valstybę.

J. Basanavičius buvo pirmojo lietuviško laikraščio „Aušra“ redaktorius, Didžiojo Vilniaus Seimo iniciatorius ir pirmininkas, Lietuvos Tarybos pirmininkas pasirašant Lietuvos Nepriklausomybės Aktą. Jis taip pat inicijavo Lietuvių mokslo draugijos įkūrimą ir daugelį metų šiai draugijai pirmininkavo. J. Basanavičius domėjosi lietuvių tautosaka, rinko liaudies dainas, pasakas.

Tautos patriarchas ne tik nurodė tautai gaires, bet ir pats padėjo pasiekti svarbiausią tikslą – nepriklausomybę. Daugelis Lietuvos miestų šiandien puošiasi paminklais Jonui Basanavičiui, jo vardu vadinamos gatvės, skverai, aikštės, parkai.

Medalis „Jonas Basanavičius“:

 • dengtas grynu 999/1000 auksu;
 • už specialią kainą – tik 25 € vietoj 35 € (+ 4,99 € pristatymo išlaidos)*;
 • medalis pristatomas apsauginėje kapsulėje su autentiškumo sertifikatu ir išsamiu aprašu.

Paauksuoto medalio averse pavaizduotas dr. Jono Basanavičiaus portretas ir namo, kuriame buvo pasirašytas Lietuvos Nepriklausomybės Aktas, fasadas. Medalį sukūrusios olandų dizainerės Elles Kloosterman inicialai „EK“ matyti dešinėje pusėje netoli medalio briaunos. Visai palei briauną – įrašas „JONAS BASANAVIČIUS“ ir metai „1851-1927“.

Medalio reverse pavaizduotas įvairių epochų stilizuotas Vytis. Puslankiu palei medalio briauną iškaldintas kolekcijos pavadinimas „IŠKILIAUSI LIETUVOS ŽMONĖS“.


*  Nurodyta kaina galioja tik užsisakant kolekciją. Įprasta medalio kaina - 35 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Norėdami užsisakyti tik pirmąjį kolekcijos medalį, skambinkite telefonu 8 5 274 20 27.

Taip, aš užsisakau paauksuotų medalių kolekciją „Iškiliausi Lietuvos žmonės“ ir sutinku kiekvieną mėnesį gauti po vieną kolekcijos medalį.

Pirmąjį kolekcijos medalį „Jonas Basanavičius“ gausiu už specialią kainą - 25 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu artimiausiame pašto skyriuje atsiimdamas/-a siuntinį.

Kiekvieną kitą kolekcijos medalį gausiu už įprastą kainą - 35 € (+ pristatymo išlaidos 4,99 €). Medaliai bus pristatomi į pašto dėžutę su sąskaita apmokėjimui. Surinkęs/-usi 3 kolekcijos medalius gausiu albumą sertifikatams. Albumą gausiu nemokamai, papildomai kainuos tik pristatymas į pašto skyrių – 4,99 €.

Atsisakyti kolekcijos galiu bet kada paskambinęs/-usi telefonu arba raštu. Siuntą galiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo.

Siunta bus pristatyta per 2 - 3 savaitės.

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai” užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.