Humaniumas (humanium) yra metalas išgaunamas išlydant konfiskuotus nelegalius ginklus. Ši iniciatyva padeda naikinti nelegalius ginklus ir stabdyti jų keliamą smurtą.

Iniciatyvos dėka, produktai pagaminti iš Humaniumo (humanium), sukuria naujus finansavimo šaltinius prevencijos programoms ir nukentėjusiems, kad būtų išvengta daugiau smurtinių mirčių ir suteikta pagalba tiems, kurie išgyveno ginkluotą smurtą.

Dėl to Humaniumas (humanium) yra vienas iš rečiausių metalų žemėje, o dėl gyvybių, kurias jis gali išgelbėti, taip pat ir vienas vertingiausių metalų, kurį kada nors galėsime laikyti savo rankose.

  • Nukaldinta iš reto Humanium metalo
  • Padengta grynu (999/1000) etišku būdu išgautu auksu
  • Tiražas – tik 2022 vienetai pasaulyje
  • Tik „Monetų namuose“!

Medalio averse pavaizduotas taikos balandis, snape laikantis alyvmedžio šakelę. Paukštis apsuptas dailiomis gėlių girliandomis. Palei briauną driekiasi užrašas: „PEACE FOR HUMANITY AND THE BROTHERHOOD OF MEN“.

Reverse matyti romėnų taikos deivė Paksė (lot. Pax, „taika“), greta tupi taikos balandis. Jiedu apsupti neužmirštuolių pynėmis. Rankoje deivė laiko juostą, kurioje išgraviruotas žodis „PEACE“. Dešinėje nurodyta dirbinio leidimo metai: „2022“, o išoriniame medalio žiede driekiasi žodžiai, reiškiantys „taiką“ skirtingomis pasaulio kalbomis: „Peace – Mír – Mier – Vrede – Paix – Rauha – Fred – Taika – Rahu – Miers – Pokój“.

Taip, aš užsisakau iš Humanium metalo nukaldintą ir grynu auksu dengtą medalį skirtą Taikai už 119 € (+ pristatymo išlaidos 5,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-15 darbo dienų.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2022
Metalas:
Humaniumas (humanium)
Padengimas:
Grynas (999/1000) etišku būdu išgautas auksas
Masė:
17 g
Skersmuo:
38,6 mm
Kokybė:
BU (brilliant uncirculated)
Tiražas:
2022 vnt.