Lietuva – piečiausia iš trijų Baltijos valstybių, užimanti 65 300 km2 plotą. Jos gyventojų skaičius siekia apie 2,7 milijono. Daugiausia jų telkiasi sostinėje ir didžiausiame mieste Vilniuje, besididžiuojančiame į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktu senamiesčiu. Lietuva – vaizdingas ežerų, upių ir miškų kraštas, kadaise suformuotas besitraukiančio ledynmečio. Ilgą ir turiningą valstybės istoriją liudija seni miestai, piliakalniai, iki šių dienų išlikusios tvirtovės ir dvarai.

Pagerbiant mūsų kraštą, daug istorijos audrų ištvėrusią Baltijos jūros bangų skalaujamą valstybę, buvo nukaldinta gryno 999,9/1000 aukso moneta.

Kodėl verta įsigyti?

  • Nukaldinta iš gryno 999,9/1000 aukso
  • Aukščiausia kaldinimo kokybė – proof
  • Ribotas tiražas – tik 500 vienetų
  • Pristatoma dėžutėje kartu su autentiškumo sertifikatu

Monetos averse pavaizduota tautiniais drabužiais apsirengusi moteris – Lietuvos personifikacija. Ant jos kelių – gausybės ragas. Dešine ranka moteris remiasi į skydą, ant kurio pavaizduoti Gediminaičių stulpai. Aplinkui pavaizduoti įvairūs lietuviams svarbūs simboliai: ąžuolo lapai su gilėmis, javų varpos, vežimo ratas. Palei kraštą iškaldinti lietuviški simboliai. Averse driekiasi užrašai „LITHUANIA“ ir „LIETUVA“.


Monetos reverse pavaizduotas karalienės Elžbietos II portretas. Reverse nurodytas monetą išleidusios valstybės pavadinimas, monetos nominalas ir kaldinimo metai.

Specifikacijos
Leidimo metai:
2020
Šalis leidėja:
Niujė
Nominalas:
2 doleriai 50 centų
Metalas:
auksas (999,9/1000)
Skersmuo:
13,92 mm
Masė:
0,5 g
Kokybė:
Proof
Tiražas:
500 vnt.

Taip, aš užsisakau gryno aukso monetą „Lietuva“ už 119 € (papildomai apmokamos siuntos pristatymo išlaidos 4,99 €). Sąskaitą apmokėsiu atsiimdamas/-a siuntą arba internetu.

Jeigu gauta siunta nepateisins lūkesčių, ją galėsiu grąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos.

Siunta bus pristatyta per 4-6 darbo dienas.

Siuntos pristatomos tik Lietuvoje – užsisakyti produktai nesiunčiami į užsienio šalis. 

Savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ir sutinku, kad jie būtų tvarkomi įmonės UAB „Monetų namai“ užsakymo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.